PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735513}

Kontrakt na miłość

Aşk Yeniden
8,1 617
ocen
8,1 10 1 617
Kontrakt na miłość
powrót do forum serialu Kontrakt na miłość

Odcinek 7

ocenił(a) serial na 9

Wiadomość o powrocie Ertana przerywa miesiąc miodowy Fatiha i Zeynep. Kobieta jak najszybciej chce spotkać się z mężczyzną, by powiedzieć mu, że w jej życiu nie ma już dla niego miejsca. Fatih nie chce puścić Zeynep samej na to spotkanie, jednak nie ma wyjścia, gdyż zirytowana kobieta opuszcza szybko rezydencję. Przytłoczony całą sytuacja Fatih udaje się na rozmowę do przyjaciela, któremu wyznaje całą tajemnicę. Tymczasem pani Gulsum dowiaduje się, że to Meryem jest zainteresowana kupnem firmy i zaprasza ją do domu…

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

powiem wam coś ;) dooglądałam wczoraj serial do końca na youtubue, i powiem wam że będzie zajebiście :P

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Kiedy dokładnie są dodawane odcinki na cda?? Wiesz może ??? ;)))

ocenił(a) serial na 9
Paulinkaa__2

coś koło 12 w nocy codziennie, ale czasami zdarza się że są wcześniej, bądź nawet później, zależy niestety

Paulinkaa__2

na "c h o m i k u j.p l" też mozna znaleźć Kontrakt na miłość w dobrej jakości, tyle że tu trzeba mieć transfer na pliki ale odcinki są codziennie koło 21, czasem wcześniej.

ocenił(a) serial na 9
Lilius

fakt, tam są dużo szybciej, ale nie każdego stać na transfer niestety ;<

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Dlaczego na cda nie chce sie film ladowac?? Pomozcue bo jesrem w tyle :'(

ocenił(a) serial na 9
Paulinkaa__2

Oczywiscie inne laduje jak nalezy :)

ocenił(a) serial na 9
Paulinkaa__2

u mnie działają ;)
może spróbuj odświeżyć, albo zresetować przeglądarkę/internet/cookies

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Caly czas ładuje i ładuje juz od godziny :( inne odcinki wchodzą normalnie a ten ktorego nie obejrzalam oczywiscie nie

ocenił(a) serial na 9
Paulinkaa__2

spróbuj włączyć jeszcze raz przeglądarkę, może po prostu coś się zacieło
a jak dalej nie działa, to spróbuj obejrzeć na videoanyfiles

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

A jak zapisany na tej stronie jest tytul odcinka?? Kontrakt na miłość 7?

ocenił(a) serial na 9
Paulinkaa__2

rak, normalnie jak wpiszesz 'kontrakt na miłość' to wyświetlą ci się odcinki :)

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Mam dzięki wielkie ;)

ocenił(a) serial na 9
Paulinkaa__2

żaden problem ;)

mistrzyniF1

Ja tez ogladalam calosc. Koncowka swietna i masa pieknych scen. Po takim zakonczeniu musze zobaczyc 2 sezon :-)

mistrzyniF1

seriooooo?:D byłoby super :D te ostanie odcinki super się ogląda, a akcja jak matka Fatiha musiała prać te gacie staremu dziadowi mnie rozłożyła ;D

ocenił(a) serial na 9
jasmin35

uwierz, będzie jeszcze lepiej, a ostatni to w ogóle miażdży

mistrzyniF1

więc nie pozostaje nic innego jak tylko oglądać ;D

ocenił(a) serial na 9
jasmin35

nie mogę się doczekać już ;)

jasmin35

8 odcinek będzie boski. Ertan przynajmniej 4 razy oberwie i to zdrowo. A na końcu ocknie się w drodze do Rosji he he he

ocenił(a) serial na 9
Lilius

hahahhahah bardzo dobrze ;)
muszę założyć wątek ze spojlerami, bo nie wytrzymam, muszę napisać parę rzeczy :D

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

Wróciłam, parę dni tu nie komentowałam, ale odcinki oglądałam na komputerze.

Selim jest przesłodki, w ogóle cała ta ich rodzinka jest cudowna :).

ocenił(a) serial na 9
Paula1008

wszyscy są mega :D
a tak w ogóle to Selima grają bliźniaki, cudaśne są ;p
https://www.google.pl/search?site=&tbm=isch&source=hp&biw=1366&bih=667&q=selim+% C5%9Eekercizade&oq=selim+%C5%9Eekercizade&gs_l=img.3...625.2868.0.3210.9.8.1.0.0 .0.118.902.0j8.8.0....0...1ac.1.64.img..1.8.790.4mceFAP5edg#tbm=isch&q=Yi%C4%9Fi t-Ya%C4%9F%C4%B1z+Say%C4%B1n

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

Skąd wiesz, ze obydwaj grają? :)

Paula1008

ja widziałam na fora zdjęcia bliźniaków, normalnie identiko :D :P:P:P

ocenił(a) serial na 9
Paula1008

raczej tak, żeby się odciążać ;p

mistrzyniF1

haha odciążają się ;))))
bliźniaki słodziaki ;))))))

Szkoda, że bliźniak Serkana Cayoglu ma inne rysy twarzy od Serkana ;)

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Mukkades mnie rozwala ;)

mistrzyniF1

czemu mają taką szopę na głowie?:D

ocenił(a) serial na 9
jasmin35

bo poszły śledzić Fathiego i Zeynep, ale pewnien mężczyzna wziął je w niewole i musialy prac jego gacie

mistrzyniF1

wiem wiem :D tylko chyba się tam po piasku tarzały, bo włosy miały takie jakby w nie piorun strzelił ;D

ocenił(a) serial na 9
jasmin35

aaa, myślałam że nie ogladalas ;)
może świeże powietrze tak na nie zadziałało ;d

mistrzyniF1

Pojechały PORWAĆ Zeynep, a co do czego wytropiły złą przeczepę i musiały prac gacie, skarpety itd.
A szopę na głowie mają, bo Mukkades wpadła na pomysł co zrobić, żeby nikt ich nie rozpoznał.
Załóżyły pończochy na głowę i wygladały nie lepiej niż świnka pigi. Masakra. A po zdjęciu pończoch wyszedł fryz szokowy ;)

ocenił(a) serial na 9
Lilius

ups ;D
one chcą dużo zdziałać, ale mało co im wychodzi ;D

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

To zdanie brzmi genialnie :D

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

wiecie co mi się podoba w tym serialu? że główni bohaterowie nie obrażają się na siebie cały czas i mimo wszystko się wspierają. np. jak Fatih dowiedział się że jednak Selin ma ojca, to nie obraził się na Zeynep tylko spokojnie do tego podszedl. lżej się to ogląda dzięki temu

mistrzyniF1

dokładnie:) jeszcze malutka dawka takich fochów jest ok ale ileż można? Pod koniec SNM byłam kłębkiem nerwów przez Oyku, nie mogłam patrzec na tą dziewczynę. Teraz lekko ogląda mi się ten serial ;D
Fatih już nie może wytrzymać, że ex kręci się obok Zeynep ;D
ahhh zazdrosny Fatih :>

jasmin35

Podobało mi się jak się skradal pod tą knajpka :)
Dziwię się że zeynep nie zauważyła jaki jest zazdrosny.

madzik_867

Zeynep sama była kłębkiem nerwów. Nie ma sie co dziwić.

ocenił(a) serial na 9
jasmin35

no właśnie, bardzo lubię Kiraz Mevsimi, ale ilość fochow i czepialstwa Oyku zrazala mnie do tego serialu, nawet sama końcówka, w której nie mogła się zdecydować czy ostatecznie poślubić Ayaza powoduje zgrzyt zębów

mistrzyniF1

sam finał był taki nijaki, w dodatku te kłótnie Sibel na ich ślubie, jakieś wątpliwości - beznadzieja. SNM jechał na opinii z pierwszych odcinków, to trochę za mało;/ dla mnie morał jest taki, że beznadziejne sfochowane, księżniczkowate dziewczynki jak Oyku zaśługują na miłość, a te w porządku, czułe i naturalne nie mają szans na takiego Ayaza. Pff.

jasmin35

Zgadzam się. Masz dużo racji właściwie we wszystkim co napisałaś o kiraz mevsimi ;)
Początki super ale potem niezbyt było to wszystko. Trochę się zawiodłam. Jak na finał też słabo

madzik_867

to super, że się zgadzamy ;)

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

dobrze że nie tylko ja tak uważam ;)
myślałam ze tylko mi przestało to powoli imponowac ;)

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

zgadzam się całkowicie z wami dziewczyny :dd
mi po kiraz mevsimi pozostał niesmak.

mistrzyniF1

Po finale kiraz średnio mnie ciagnie do drugiego sezonu ale po finale ask yeniden wręcz przeciwnie :)

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

finał był boski, nie mogłam przestać się śmiać, a jeszcze Zeynep genialna ;)

ocenił(a) serial na 9
jasmin35

mam nadzieje że w drugim sezonie będzie lepiej, bo szkoda z takiej fajnej obyczajowki zrobić pelen fochow dramat.
a jeszcze wydaje mi się, że ilość odcinków trochę dobił ten serial, i już miejscami nie wiedzieli co robić.

mistrzyniF1

ooooo właśnie, jednak 51 odcinków po 2h z hakiem to jednak za dużo trochę

ocenił(a) serial na 9
jasmin35

no wiadomo, przy odpowiednim rozplanowaniu można bylo na prawdę dużo zdziałać.

a dopiero teraz przy Ask Yeniden widać różnicę w lekkości i prowadzeniu serialu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones