SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2018 52 min.
8,0 17 913
ocen społeczności
8,0 10 1 17913
10 392
chce zobaczyć
Na Podlasiu zostaje porwany jedenastoletni chłopiec. Sprawą uprowadzenia ma zająć się inspektor Adam Kruk, który właśnie powrócił do swojego rodzinnego miasta.
{"seasons":[1]}
6
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Kruk.+Szepty+s%C5%82ycha%C4%87+po+zmroku-2018-794373/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/794373","link":"/serial/Kruk.+Szepty+s%C5%82ycha%C4%87+po+zmroku-2018-794373/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/794373","link":"/serial/Kruk.+Szepty+s%C5%82ycha%C4%87+po+zmroku-2018-794373/episode/ranking"}}
Kruk. Szepty słychać po zmroku
Zwiastun nr 1
Kruk. Szepty słychać po zmroku
Teaser nr 2
Kruk. Szepty słychać po zmroku
Teaser nr 1
Kruk. Szepty słychać po zmroku - Zwiastun Nr 1 Kruk. Szepty słychać po zmroku - Zwiastun Nr 1
Wywiad wideo
Rozmawiamy z gwiazdami serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku"

Na Podlasiu dochodzi do porwania nastoletniego chłopca. Adam Kruk, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał, gdzie będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą porwanego chłopca, ale także z mroczną stroną swojej przeszłości.

studio
Canal+
inne tytuły
Zdjęcia do serialu powstały w Łodzi i Białymstoku (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Mam takie podejrzenie że Sławek to wyimaginowana postać. Tak jakby alter ego Kruka, mająca postać kolegi z dzieciństwa który być może zginął?? Widać że jest zupełnym jego przeciwieństwem, napędza go do działania kiedy on nie jest pewny. Nie wydaje wam sie?....

 • Kruk. Szepty słychać już na zawsze.

  impresariatitd

  Fenomenalny scenariusz, klimat wymieszanego błota z ciężką mgłą (również w warstwie charakterologicznej bohaterów), aktorzy znakomici! Nie widzę słabej strony tego serialu: wczoraj porażający, ostatni odcinek, po którym nie mogę przestać o nim myśleć. Co mnie zadziwia? że polscy ... więcej

 • Jak zwykle część dialogów niezrozumiała...

 • Dobrze, że stacje typu C+, HBO...

  jan_niezbedny0

  wzięły się za kręcenie polskich serii kryminalnych, bo na TVP od dawna nie ma co liczyć na poważną produkcję w tym gatunku, podobnie Polsat i TVN. A skoro reżyseruje Pieprzyca tym bardziej warto poświęcić uwagę.

 • Belfra deklasuje

  Wlad ocenił(a) serial na

  Swetny serial,klimat mroczny,gęsty. Główny bohater zmeczony walka ze zmorami przeszłosci,ciekawa intryga. Nie pamiętam czegos takiego w polskim kinie. Po 5 odcinku mocne 7.

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.