Dziś finał sezonu! Cały nowy "Kruk" dostępny w CANAL+ online

https://www.filmweb.pl/news/Dzi%C5%9B+fina%C5%82+sezonu+Ca%C5%82y+nowy+%E2%80%9EKruk%E2%80%9D+dost%C4%99pny+w+CANAL%2B+online-143455
Dziś finał sezonu! Cały nowy "Kruk" dostępny w CANAL+ online
Finałowy odcinek najlepiej ocenianego serialu CANAL+ - "Kruk. Czorny Woron nie śpi" - pojawił się już w CANAL+ online. Oznacza to, że najnowsza produkcja CANAL+ ORIGINAL jest już w całości dostępna w serwisie, a to idealna okazja do nadrobienia wszystkich sześciu odcinków w ramach weekendowego bing-watchingu. Natomiast premiera telewizyjna finału już dziś o 21:00 na kanale CANAL+ PREMIUM.


W CANAL+ online znajduje się również też pierwszy sezon serialu – "Kruk. Szepty słychać po zmroku", jak i wiele innych produkcji własnych CANAL+, m.in.: "Belfer", "Żmijowisko", "Zasada przyjemności", "Biuro szpiegów", "Sanktuarium zła", "Król", "Pokonani" czy "13 posterunek".

Kliknij TUTAJ i przejdź do CANAL+ online, gdzie możesz oglądać "Kruka" oraz tysiące innych odcinków seriali, filmów czy dokumentów. 

O SERIALU

"Kruk. Czorny Woron nie śpi" to drugi sezon podlaskiej historii komisarza Adama Kruka. Postaci złożonej, mierzącej się z wewnętrznymi demonami. Kruk (w tej roli znakomity Michał Żurawski) wraca do Białegostoku, gdzie nie tylko prowadzi śledztwo dotyczące mafijnych interesów, ale też poddaje się rytuałom szeptów, które mają uzdrowić jego duszę. Pomaga mu w tym stara Szeptucha. 

W CANAL+ online, oprócz pełnego sezonu serialu znajdują się także liczne materiały specjalne opowiadające o świecie  "Kruka" . To nie tylko aż pięć wideo making of przedstawiających kulisy produkcji czy przedstawienia postaci, ale też wyjątkowy "Przewodnik po Podlasiu", a już wkrótce także dokument "Szepty Podlasia" o lokalnych wierzeniach i roli szeptuchy w kresowych społecznościach.

Wszystkie odcinki serialu "Kruk. Czorny Woron nie śpi" już dostępne w CANAL+ online na canalplus.com! 

CANAL+ ONLINE

CANAL+ online to platforma VOD oferująca dostęp do wielu tysięcy filmów i seriali (w tym produkcji oryginalnych CANAL+), zagranicznych hitów i nowości serialowych oraz przebojów prosto z kina. A wszystko to dostępne wygodnie przez Internet i bez długoterminowej umowy. Dzięki temu, że najnowsza usługa CANAL+ łączy świat telewizji na żywo ze światem VOD, użytkownicy mogą cieszyć się dostępnością wybranych programów o dowolnej porze, w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu, w elastycznym trybie subskrypcyjnym bez konieczności wiązania się stałą umową. Abonenci usługi CANAL+ online mogą korzystać z bogatych bibliotek od wielu cenionych dostawców - CANAL+ PREMIUM, Ale kino+, HBO, Filmbox czy FO

Poznaj ofertę serialowo-filmową CANAL+ online w specjalnej sekcji CANAL+ na Filmwebie.
Informacja sponsorowana