Księga Boby Fetta (2021)
Księga Boby Fetta: Sezon 1 Księga Boby Fetta sezon 1, odcinek 6

Rozdział 6

Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger 46m
7,5 1 517
ocen
7,5 10 1 1517
Księga Boby Fetta
powrót do forum s1e6

Super odcinek, szkoda że grogu musi wybierać pomiędzy zostaniem jedi a pozostaniem z mando ale po statku dina (miejsce na droida przerobione na idealne miejsce dla grogu) wnioskuję że to z nim zostanie i nie będzie kontynuować nauki z lukiem oraz nie otrzyma miecza mistrza yody.

ocenił(a) serial na 6
_WiteQ_

Też tak myślę, musi zająć miejsce u boku Mando. Z jednej strony fajnie, że zobaczymy duo znowu ale z drugiej szkoda, że nie zostanie Jedi, byłem bardzo ciekaw jak potężny będzie i co by z nim zrobili podczas VII części no ale cóż.

ocenił(a) serial na 9
_WiteQ_

mam nadzieję że w finale przełamią ten idiotyczny schemat prekłelowy antyMandusiowy.
Te pomysły z czasów prekłeli że normalna więź niedobra są durne. 1/10. Odcinek zaś
8/10

użytkownik usunięty
Smok_Eustachy

Nie pomysł z czasów prequeli tylko zasady zakonu Jedi. Za to właśnie cenie te seriale, że pokazują zarówno wady i zalety jedi/republiki. Pokazuje świat SW w szarościach tak jak w kotorze. Jedi nie są "święci" i "dobrzy" a sithowie nie są "okrutni" i "źli" z zasady. Dają troche nadziei, że disney widzi coś więcej w SW niż bajkę dla dzieci, ale pewnie i tak niestety złudną.

ocenił(a) serial na 9

banda kretynów porąbanych tępych.
O czym później.

_WiteQ_

Patrząc na to co wydarzyło sie w najnowszej trylogii raczej mało prawdopodobne by Grogu został uczniem Luka... Czy wyklucza to możliwość zastania przez Grogu Jedi? Patrząc na to że jego rasa może rzyć znacznie dłużej niż np ludzie to nie wykluczałbym możliwości że jednak zostanie Jedi, tym bardziej że twórcą Darksabera był Jedi a zarazem mandalorianin

harnas2007

żyć*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones