7,2 10 029
ocen
7,2 10 10029
5 954
chce zobaczyć
{"type":"film","id":800443,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/A+Discovery+of+Witches-2018-800443/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Księga czarownic
  • Ona poznaje jego. On bardzo chce ale ona nie chce. Ona się wzbrania ale on nalega. Ona chce ale...bardzo się boi. On ja ratuje ona się przekonuje. W końcu ona bardzo chce (!) ale... On wyjeżdża. I tak w kółko...

• rzeka_2 Ta definicja powinna zawisnąć w Wikipedii pod hasłem Harlequin. W punkt :)

• rzeka_2 Haha genialne.

• Rejka ocenił(a) ten serial na: 5

rzeka_2 ech, dokładnie xD jak ja nienawidzę tego schematu... nie pojmuję dlaczego nie da się wymyślić niczego innego.

• gamelion866 ocenił(a) ten serial na: 8

rzeka_2 Powinnaś przeczytać książki są o wiele lepsze. Film jest niezły, ale każda księga jest jeszcze lepsza. Jeden sezon serialu to 2 księgi. Księga Wszystkich dusz ma 4 tomy. Niesamowita opowieść. Serial nie umywa się do tej trylogii.

• revagne ocenił(a) ten serial na: 3

gamelion866 Zapomniało Ci się. Może książka zasługuje na lepszą ocenę. ale my tu oceniamy serial nie książkę

• rzeka_2 Lubię inteligentny dowcip. Co do serialu- właśnie robię wywiad czy warto- i jednak chyba sobie odpuszczę.

• rzeka_2 Twój komentarz zachęcił mnie do obejrzenia serialu, bo najpierw chciałam poczytać opinie.
    Postanowiłam sprawdzić jak to właściwie jest z tą relacja głównych bohaterów (harlequinów nie lubię) Tymczasem od samego początku ta ich relacja bardzo mi się spodobała. Trochę tak było jak piszesz ale tylko przez chwilę na początku.
    Serial fajny, wciągnęłam się, mimo, że czarownice i wampiry to kompletnie nie moje klimaty.
    Niestety drugi sezon mnie trochę rozczarował, lubię filmy historyczne, ale jednak brakowało mi tej współczesności z pierwszego sezonu i tego co mi się tam podobało.