Ku jezioru
powrót do forum 2 sezonu

Ktoś wie gdzie można zobaczyć drugi sezon

arnold_nardek

dobre pytanie

ocenił(a) serial na 7
arnold_nardek

napiszcie w prywatnej wiadomości

SCStunner

jak ?

ocenił(a) serial na 7
arnold_nardek

teraz sie zorientowałem że filmweb skasował opcję prywatnych wiadomości. nie chce wyłapać bana za podawanie źródeł, wyślij mi wiadomość na twitterze, https://twitter.com/SCStunner1996

SCStunner

Nie wiem jak tam się pisze na priv napisałem tweeta chyba

ocenił(a) serial na 8
arnold_nardek

Udało się znaleźć 2 sezon ?

ocenił(a) serial na 8
misiut

Też bym z chęcią obejrzała

ocenił(a) serial na 7
Callyn

Słuchajcie, drugi sezon pojawił się z napisami na CDA, jakaś dziewczyna tłumaczy i wrzuca na bieżąco, inni bohaterowie, ale warto dać szansę, bohaterowie a szczególnie puszczalska laska to żart, ale otoczka serialu świetna. :)

ocenił(a) serial na 9
arnold_nardek

Trzeba wyszukać epidemija na ruskiej platformie premier one.

ocenił(a) serial na 7
zmoorka

No jest. Tylko w języku rosyjskim. A wiesz może o jakiejś stronie z tłumaczeniem na angielski?

ocenił(a) serial na 10
Piotr_Rybarczyk_Berkoff

dokladnie na rosyjkiej jest caly 2 sezon ;) 2min ogladalem z ciekawosci wiec bedzie sie dzialo !!! lecz niestety bez tlumaczenia, jezeli ktos ma jakies informacje ;) prosba o pisanie ! pozdrawiam !

ocenił(a) serial na 7
Marcusgno

niestety, ale już na premier one dostępny bezpłatnie jest tylko pierwszy odcinek drugiej serii, ale znalazłem inną stronę, na której można obejrzeć całą druga serię, nadal tylko w języku rosyjskim, a jest to strona serialytut.me

ocenił(a) serial na 8
Piotr_Rybarczyk_Berkoff

Jedyny sposób na obejrzenie serialu po polsku, który znalazłem to wypłynięcie pod piracką banderą na bezkresy oceanu ;)) (pir***bay), polskie napisy są dostępne na napipro***t. Może to i lepiej, nic kacapom nie skapnie do portfela...

arnold_nardek

2 sezon jest z Napisami na CDA

arnold_nardek

Cda z napisami jest

arnold_nardek

Tylko na Premier (na android). I tylko po rosyjsku.

ocenił(a) serial na 8
pwlzeb

Na CDA jest z napisami

ocenił(a) serial na 8
arnold_nardek

Nie będę zakładać osobnego tematu, ale Taras Nikita Elenev to jest rosyjski Evan Peters, nawet głos mają taki sam, najs.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones