Miło obejrzeć telkę, opartą na prawdziwych wydarzeniach i to jeszcze tak barwnej postaci. Kobieta z charakterem. Dobra, przekonywująca ale musi radzić sobie w życiu, robi to sposobami ,które większość krytykuje. Pokazane jak tak naprawdę większość by patrzyła na nią, a jednak po drugiej stronie lustra jest kobieta...