Loki (2021-2023)
Loki: Sezon 1 Loki Sezon 1, Odcinek 3
Odcinek Loki (2021-2023)

Lamentis

41m
7,5 1 883
oceny
7,5 10 1 1883
Loki
powrót do forum s1e3

Nie oczekuję jakiegoś super realizmu, ale jednak sceny, gdzie księżyc się wali, asteroidy spadają, a ci sobie biegną slalomem i urządzają pogaduszki to trochę słabe.
A motyw flirtu Lokiego z Lady Loki? Toż to jak kazirodztwo :D

ocenił(a) serial na 7
tesseract66

0 akcji i wieje nudą...

Dworsky0

Ja od pierwszego zwiastuna przeczuwałem że tak będzie. Loki, jasne zbrodniarz jasne, ale przecież on użył raz jedyny raz podróży miedzykontynentalnej i co już za to idzie do sądu?? Jeśli on naruszył prawo czasowe, to niby co zrobiła druzynamyścicieli, do cholery?! Przecież powinni stanąć razem z nim, bo to właśnie przez ich zamieszanie, doszło do jego uruchomienia teseraktu, kiedy to przenieśli się wczasiedo 2012...

ocenił(a) serial na 9
GalaQXus

oglądałeś w ogóle serial? było już powiedziane, że Avengers akurat zrobili to zgodnie z Sacred Timeline.

Podróży międzykontynentalnej? ^^'

prowned

A gdzie niby się przeniósł w pierwszych sekundach 1. odcinka?? .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pavelo_Gamer

Niezgodność z regulaminem fw

ocenił(a) serial na 7
GalaQXus

z czym? XD

WTTW_FILM

słowo na d użyłaś

ocenił(a) serial na 7
GalaQXus

Z czym? Co? Jaka ona? XD ja pierdoIe

ocenił(a) serial na 10
WTTW_FILM

A Ty chyba byłeś bity w szkole co? Intelektem nie błyszczysz.

ocenił(a) serial na 7
Spidey_Sence

A więc panie mądry. Moje sarkastyczne pytania skierowane w stornę użytkownika GalaQXus wzięły się stąd że na tym portalu nie ma regulaminu, znaczy, teoretycznie jest ale moderacja nie istnieje (szczególnie na forum) więc nikt nie wyciąga konsekwencji a tym bardziej nikt tego regulaminu nie respektuje (chyba że na głównej jest jakiś woke artykuł to wtedy moderacja wyrabia normę miesięczną w keden dzień kasując setki niwegodnych lub nie pasujących pod narrację komentarzy, ale to już inna sprawa). Kończąc, wytykanie ci użycia słowa debil jako łamanie regulaminu to kretynizm a jeśli chodzi o twoje pytanie to nie bili. Wyczerpałem temat?

ocenił(a) serial na 7
Spidey_Sence

Oj jednak nie tobie to wytknął, więc mój błąd, powinno być: wytykanie użytkownikowi Pavelo Gamer użycia słowa debil to kretynizm. (Nie wiem czy macie takie samo profilowe czy ta stronka się już tak pierdoIi ale przez to sobie pomyliłem użytkowników).

ocenił(a) serial na 10
WTTW_FILM

Tak, tu Ci przyznam rację że strona nie wyrabia bo dubluje profilowe użytkowników na forach. Myślałem że to tylko u mnie taki błąd się pojawia.

tesseract66

Rozmowa miedzy kobietą, a mężczyzna to od razu flirt? To sa po prostu dwie charyzmatyczne postacie, ktore maja ze soba wiele wspólnego, bo to w koncu ta sama osoba. Nawet jesli byla/jest/bedzie miedzy nimi romantyczna relacja, to imo w trzecim odciunku nie bylo nic co moglabym nazwac flirtowaniem :) Kazirodztwem tez bym tego nie nazwala, ale na pewno czyms co mogloby namieszac w multiversum i zrobic idk jakas wyrwe? XD

ocenił(a) serial na 7
Pipiduwa

Sama rozmowa może nie, ale trzymanie się za ręke i puszczanie sobie fajerwerków już raczej tak. Zresztą w 4 odcinku już się pojawił motyw, że Loki się zakochał ¯\_(ツ)_/¯

Pipiduwa

Dla holiłud tak

tesseract66

Lady Loki? Nie wiemy dokładnie kim ona jest. W komiksach Marvela, mocą "enchantment" włada Sylvie Lushton, a ona nie jest wariantem Lokiego tylko ziemianką, która otrzymała od niego moce.
Zobaczymy co pokażą ostatnie dwa odcinki.

ocenił(a) serial na 9
lkr96

Enchantress jak juz cos :P

Barricade18

enchantress to osoba, entchantment to moc. Jak juz cos

Barricade18

Enchantress to u DC :P

ocenił(a) serial na 9
tesseract66

Loki po prostu jest takim narcyzem, że mógł zakochać się tylko w sobie. Mega pasuje tutaj ten motyw :D

ocenił(a) serial na 6
tesseract66

A nie jest tak, że wszyscy szukamy wariantu siebie, żeby się zakochać? ;-)
( najchętniej nie ruszając się z miejsca..hehe)

tesseract66

Kochanie samego siebie to nie kazirodztwo, tylko masturbacja; nic bulwersującego, ale trzeba uważać żeby nie stracić wzroku...

ARYMAN222

"Nie czepiaj sie masturbacji! To seks z kims kogo naprawdę kocham" :D jakos tak mi sie Woody Allen skojarzył

ocenił(a) serial na 8
tesseract66

cóż, w mitologii Loki wyłomotał węża i wilka więc nie ma tu przegięcia :D

madejek89

I jego zdaje sie przelecial kon, a on urodzil potem to wyszlo. Zamienial sie w kobiete i seksil sie z kim popadlo w tej postaci, tak wiec realia mitologii sa duzo bardziej zabawowe i odwazne niz to co ci ten zasciankowy Disney moze stworzyc, bo owszem bedzie poprawny politycznie, ale juz nie kotrowersyjny i zeby sie rodzice kaszojadow nie buntowali.

tesseract66

"najpierw musisz pokochać siebie by móc pokochać innych" ;-)

tesseract66

Uczepiles sie tego kazirodzctwa. Nie sa rodzenstwem. Sa z roznych wersji Ziem, moga miec nawet innoskretne DNA, wiec daj sobie siana. Ciesz sie, ze nie mieli odwagi dac faceta i kazac aktorowi grac obu postaci.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
tesseract66

Muszę przyznać, że serial zrobił na mnie ogromne wrażenie, dobrze dobrana muzyka wgniata czasami w fotel, ale fakt ta scena z księżycem zakrawa o kompletny kicz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones