witam, chciałbym stanąć w opozycji do ogółu i powiedzieć, że drugi sezon "Lokiego", jest..... niezły, ale niestety nic poza tym. Zaczyna się on bowiem w ciężkim momencie, gdzie twórcy muszą utrzymać napięcie wynikające z clif hangera pod koniec poprzedniego sezonu. i wychodzi to, no cóż, poprawnie....
No i dotarliśmy momentu, gdy dowiedzieliśmy się, że można absolutnie wszystko odkręcić w MCU. Loki staje się jedną z najpotężniejszych postaci w całym uniwersum. Thor, Hulk czy Thanos przy Lokim wydają się już nic nie znaczącym kurzem pokrywającym rekwizyty. Jak dla mnie to najlepiej zrealizowany serial, który...