PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570077}

Luck

6,6 1 628
ocen
6,6 10 1 1628
6,0 2
oceny krytyków
Luck
powrót do forum serialu Luck

Odcinek 4

ocenił(a) serial na 7

W tym odcinku jest nasza rodaczka Weronika Rosati ;).

ocenił(a) serial na 6
Etam

dziewczyna miała wyjątkowo rozbudowane kwestie :D!
ale racja, była i plus za to ... mam nadzieję, że więcej jej będzie w kolejnych odcinkach

ocenił(a) serial na 8
Etam

hehe coz za wspanialy powod do dumy narodowej! Hurrayy!!!!

Mr_Krytyk

tak, to faktycznie powód do dumy.

Etam

Zgadzam się z Mr_Krytyk :)

ocenił(a) serial na 9
Etam

Mozna się nabijać z panny Rosati, ale tylko jej roli nie usunięto po zdjęciach i znalazła się ostatecznej wersji. Wszystkie nasze gwiazdy obchodziły się smakiem i ich role wycinano.

ocenił(a) serial na 6
waldi1001

Dokladnie. Zwroccie uwage, ze niezmiernie ciezko jest sie przebic. Skoro mamy tyle mlodych zdolnych czemu wszystkich wycinaja? Mozna sie nabijac z Rosati. Psy szczekaja karawana jedzie dalej. Nie jestem jej fanka, ale trzymam za nia kciuki. Malymi kroczkami realizuje marzenia. Pewnie zaraz bedzie kontra, ze to za pieniadze starych. Niewazne:) Dziewczyna gra male rolki. Dustin tez od razy nie byl gwiazda;) Dajcie jej szanse.

narayanka

Dustin Hoffman jakby to przeczytał to by przyjechał z liścia Cię uderzyć:) odsyłam do jego historii filmowej, praktycznie jego 3 film i już złote globy:) więc nie, hoffman był właściwie gwiazdą od początku:)

narayanka

zeby zostac gwiazdą,oprócz talentu, trzeba uosabiaz jakis typ osobowości z którym się identyfikuja ludzie, nie wiem kto się może utozsamiać z rosatii, chyba młode karierowiczki

kozodoj

ale oczywiście życze dalszych sukcesów

ocenił(a) serial na 6
kozodoj

Ale i na takie karierowiczki jest "popyt". Pozwolmy dziewczynie pracowac. Jesli dostaje jakistam angaze to ok, niech sobie gra. Na pewno ma jakis fanow, wiec nie zostaje nam nic innego jak to uszanowac:)

narayanka

Była już Rosati nago? Bo nie wiem czy oglądać :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones