PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570077}

Luck

6,6 1 628
ocen
6,6 10 1 1628
6,0 2
oceny krytyków
Luck
powrót do forum serialu Luck

Witajcie! Czy jest ktoś w stanie nagrać oraz wrzucić na yt scenę na której w tle jest ścieżka 'On The Nature Of Daylight '(oczywiście z powtórki). Dawno tak pięknego momentu nie widziałem w serialu/filmu. Byłbym najmilej wdzięczny :)

kelos

100% racji! sam miałem łzy w oczach jak oglądałem tę scenę. Do momentu obejrzenia pierwszego odcinka "Luck" nawet nie zdawałem sobie sprawy jakie to emocje zawierają w wyścigach konnych (począwszy od trenerów koni ( N, Nolte jest świetny i zapewne ta postać się rozwinie a dokładnie wątek śmierci jego poprzedniego konia bo o nim bez przerwy rozmawia ze "wstającym rano") po wysiłek dżokejów (czy ten dżokej jakieś narkotyki wziął w saunie przed tym jak sobie łeb rozwalił, hazard (ta czwórka gości jest totalnie pokręcona) itp.) oraz, że są takie piękne (tylko na polskiej wsi na żywo konia widziałem i nie zrobiły na mnie najlepszego wrażenia). A co do utworu "On The Nature Of Daylight" to dzień wcześniej oglądałęm "Shutter Island" i przez godzinę przewijałem napisy końcowe, żeby się tym utworem nacieszyć. Całe szczęście, że będzie drugi sezon i dzięki bogu za HBO, że chce im się robić coś na poziomie.

MateuszAnd.

aha hbo blokuje umieszczanie chyba tego serialu

MateuszAnd.

pomyliłem się http://www.youtube.com/watch?v=xziqnu6_Ivc

MateuszAnd.

Wieelkie dzięki! Tak Wyspa Tajemnic świetny film. Ogólnie super soundtrack w tym filmie jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones