PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570077}

Luck

6,6 1 628
ocen
6,6 10 1 1628
6,0 2
oceny krytyków
Luck
powrót do forum serialu Luck

SE1EP2

ocenił(a) serial na 8

Jak wrażenia po drugim odcinku? Szczerze mówiąc to na razie ciężko rozgryźć mi ten spisek
Acea i Gusa.
Ogólnie to na razie mogę stwierdzić że serial zaintrygował mnie bardziej niż "Zakazane
Imperium" czy "Gra o Tron" swego czasu i na prawdę dziwi mnie fakt że nie cieszy się tutaj
popularnością(20 parę tematów i brak opisu a od premiery minęło przecież sporo czasu),
mam nadzieję że nie skończy się na dwóch sezonach.

sarenkaf

są gdzieś napisy do tego drugiego odcinka bo jakoś niewyraźnie mówią (Nolte szczególnie). mnie też zaintrygował. między innymi dlatego że gry hazardowe są mi bliskie. super jest ta muza z czołówki:)

ocenił(a) serial na 8
francislionel

Gry hazardowe to gry hazardowe, ale ogólnie rzecz biorąc serial ma sobie coś takiego co po prostu hipnotyzuje. No i kawałek z czołówki("Splitting the Atom") jak i cały soundtrack w tych dwóch odcinkach stał na wysokim poziomie.

ocenił(a) serial na 7
sarenkaf

wie ktos może , gdzie znajde napisy do 2 odc. ?

Sarah_7

Napisy do "Luck" przygotowuje 'Józek' z grupyhatak więc radze odwiedzać stronę grupy lub napisy24 (pl). "Luck" jest bardzo trudnym serialem do tłumaczenia, hermetyczne słownictwo w połączeniu z ciężką do zrozumienia "manierą" w głosie bohaterów do dużo pracy. Angielskie napisy są dostępne np. na stronie addic7ed (com)

ocenił(a) serial na 7
thegoodoldtimes

dzieki ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones