PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

7,8 34 222
oceny
7,8 10 1 34222
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H

Zero treści, denne dialogi, kiepscy aktorzy. Po prostu DNO!

ocenił(a) serial na 10
Theodoros

nie pomylił Ci sie serial???? w tym są rewelacyjne dialogi, świetni aktorzy i!!!
ten serial jest 1000 razy lepszy od dennych gniotów jakie teraz produkują!! chyba nie oglądałeś/aś za dużo seriali!! pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
fariatka

Facet po prostu pomylił sie z M jak Mdłości

ocenił(a) serial na 9
Theodoros

Dołączam się do odpowiedzi wyżej. Dla mnie to jeden z najlepszych seriali komediowych wszech czasów - rewelacyjne dialogi, świetni aktorzy, mistrzowsko zestawiono powagę sytuacji wojny i niebezpieczeństwa dla życia z sytuacyjnym, absurdalnym humorem - wszystko tworzy wyjątkowy klimat!

ocenił(a) serial na 10
Theodoros

Chcialem Ci odpisac merytorycznie, ale doszedlem do wniosku, ze to nie ma sensu, bo Tobie wcale nie chodzi o rzeczowa dyskusje. Nie wszyscy musza uwielbiac ten serial, ale jakosc Twojego komentarza swiadczy, tylko i wylacznie o Twoim ograniczeniu. Swoja droga zawsze interesowali mnie tacy ludzie jak Ty. Robisz to, zeby moc zaistniec i zeby choc przez chwile ktos zwrocil na Ciebie uwage???

ocenił(a) serial na 10
Theodoros

http://www.filmweb.pl/topic/670305/Lost+vs+Moda+na+sukces.html
Twoje tematy mnie zabijają. Po przeczytaniu ich wszystkich ROTFL!

ocenił(a) serial na 10
Theodoros

Też miałem zamiar polemizować, podobnie jak trish1984. Może mocniejszymi argumentami, ale trish1984 ma rację. Ty chcesz zaistnieć, a polemika z kimś, kto pisze tak denne [że zatytuję mistrza elokwencji ;-) ] komentarze - to strata czasu.

ocenił(a) serial na 10
Theodoros

Rewelacja xD No widocznie kolega nie zna się na takich serialach. Widocznie kręci go M jak Miłość xD

ocenił(a) serial na 10
Theodoros

Najwidoczniej nie widziales tego serialu, dialogii rewelacyjne, pelne humoru nie zawsze plytkiego czesciej trzba wysilic mozgownice, moze dlatego ci sie nie spodobaly. Aktorzy są swietni naprawde wczuli sie w role i pokazali klase zwlaszcza Alan Alda (sokole oko rzadzie:)). A tresc w tym serialu jest gleboka niczym Bajkał, smieja sie z realiow wojennych jednak nie zapominajac o dramacie. Pokazuje to odcinek z Leslie Nielsenem, kiedy Kpt. Benjamin Franklin 'Sokole Oko' Pierce z Kpt. John Francis Xavier 'Trapper John' McIntyre dowiaduja sie ze oddzial Nielsena ma o wiele za duze straty. Postanowili go odeslac do Ameryki, tematyka powazna ale w sposob jaki to zrobili, mnie osobiscie bardzo rozbawil:)

ocenił(a) serial na 7
Zatorbis

A może po prostu PRZESTANIECIE KARMIĆ TROLLA?

ocenił(a) serial na 10
zolta_kaszka

panie ktory karmi zozola:)




















....

Theodoros

A może pomyliłeś z filmem pełnometrażowym, do niego ten opis bardziej pasuje.

Theodoros

Zobacz sobie choć jeden odcinek "Ja w kapeli" ("I'm In The Band" - na DisneXD i na YouTube), to przekonasz się co to naprawdę jest NAJGŁUPSZY serial wszechczasów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones