miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Małe kobietki

Little Women
2017
59 min.
7,3 2 062
oceny
7,3 10 1 2062
Miniserial osadzony w XIX wieku i opowiadający o losach czterech sióstr, które szukają sposobu na szczęście i dobre życie. więcej mniej
Małe kobietki zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

XIX wiek. Cztery siostry March – Meg (Willa Fitzgerald), Jo (Maya Hawke), Beth (Annes Elwy) oraz Amy (Kathryn Newton) – dorastają w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Ich ojciec walczy w wojnie secesyjnej, a matka Marmee (Emily Watson) sama stara się wprowadzić je w dorosłe życie i wyjaśnić im, co to znaczy być kobietą. Dziewczyny próbująXIX wiek. Cztery siostry March – Meg (Willa Fitzgerald), Jo (Maya Hawke), Beth (Annes Elwy) oraz Amy (Kathryn Newton) – dorastają w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Ich ojciec walczy w wojnie secesyjnej, a matka Marmee (Emily Watson) sama stara się wprowadzić je w dorosłe życie i wyjaśnić im, co to znaczy być kobietą. Dziewczyny próbują wejść w swoje role, rywalizują między sobą, przeżywają pierwsze miłości oraz uczą się życia po stracie najbliższych.

studio
British Broadcasting Corporation (BBC) / Masterpiece Theatre / Playground Entertainment
tytuł oryg.
Little Women
inne tytuły
Zdjęcia do serialu realizowano w Bray (Irlandia).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych