Marcella
powrót do forum 3 sezonu

Ocena według mnie 2. Nie umiem jej zmienić :( Zero akcji, zagadek - Marcella udaje gangstrkę i mieszka w domu gangsterów. I do tego ma swoje psychiczne problemy...Nawet nie wiem na co mam czekać, jaka niby będzie puenta tego sezonu..Jakoś się to nie klei wszystko. Strasznie słaby sezon

cherrylove

Aż już hitem jest ten ładny policjant, który trzyma w hotelowym pokoju na ścianie wszystkie zdjęcia i informacje ujawniające tożsamość tajniaczki :D

ocenił(a) serial na 2
crazy_mary

ja po tak dennym zakonczeniu sezonu 2 nawet nei zamierzam odpalać kolejnego.. Koncertowo spieprzyli naprawdę niezły serial :/

ocenił(a) serial na 6
cherrylove

Nie martw się - czwarty sezon pokaże, w jaki sposób rozwijają się psychiczne problemy Marcelity.
.
.
Marcelita będzie policjantką śledczą badającą sprawę seryjnych zabójstw. Odnajdywane zwłoki będą miały głowy owinięte folią, a szyje zaciśnięte paskiem. Na niektórych zwłokach widać będzie ślady po torturach.
.
.
.

Marcelicie doskwierać będą liczne nawroty psychotyczne, okryte mgłą niepamięci. W trakcie sezonu dowiemy się, że Marcelita straciła dziecko, które zmarło w wyniku tzw. śmierci łóżeczkowej. To traumatyczne doświadczenie spowodowało u Marcelity rozdwojenie jaźni, jak u dr. Jekylla i mr. Hyde'a. Jedna świadomość nie kontrolowała drugiej i nie pamiętała co druga robi w trakcie swojej aktywności.
.
.
.
.
Puenta będzie banalna. Marcelita jako detektyw ściga Marcelitę jako psychopatkę porywającą, okaleczającą i duszącą ludzi. Gdy Marcelita-detektyw odkryje prawdę, wehdzie na dach wysokiego budynku i stanie na jego krawędzi.
.
.
.
.Przepraszam za spoilery, odnośnie sezonu, który jeszcze nie został nakręcony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones