PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645696}

Masters of Sex

7,4 13 828
ocen
7,4 10 1 13828
6,0 3
oceny krytyków
Masters of Sex
powrót do forum serialu Masters of Sex

Pierwszy byl fantastyczny
Drugi mnie nieco zmeczyl..
Poprawili sie w trzecim?

Amarulka

Co prawda, dla mnie ten serial nigdy nie był fantastyczny i po słabym 2 sezonie nastawiałam się, że będzie już tylko gorzej, ale na razie trzeci sezon jest znacznie lepszy od poprzedniego, także myślę, że warto dać szansę.

ocenił(a) serial na 6
kosovitz

To ja "pomogę" ;)
Dla mnie dwa pierwsze sezony były świetne - działo się dużo, wszystko się oglądało płynnie, przyjemnie, z zaciekawieniem.
Teraz (sezon trzeci) wszystko wlecze się jak mucha w smole, nie dzieje się prawie nic, wątki są nudne i każdy odcinek oglądam na trzy raty.
Rozczarowanie, jak dla mnie.

Mantra_2

No to mamy 1:1 ;)
Owszem tempo wydarzeń nie porywa, ale za to, co się dzieje bardziej zapada w pamięć, przynajmniej ja więcej w tych odcinkach dostrzegam treści niż sezon temu.

ocenił(a) serial na 8
Amarulka

dla mnie sezon 3 najlepszy, jak na razie a jestem na 4 odcinku. Dokładnie jak napisał kosovitz dużo treści. Serial to taka dla mnie mega ciekawa analiza społeczna, co kto lubi :).

Amarulka

Niestety muszę zmienić swój głos.
Jestem na bieżąco i im dalej, tym coraz gorzej - trzy ostatnie odcinki (6-8) były po prostu nudne, więc jak komuś nie podeszło rozpoczęcie sezonu to raczej nie ma sensu się męczyć.

ocenił(a) serial na 8
kosovitz

Trochę pomieszali w tym 3 sezonie a trochę było nudno, alle za to finał jest niesamowicie soczysty!

candyyy

Czy ja wiem... Aby nawrzucali miejscami sztucznej dramy, ile się dało, ale skoro Libby zostaje, to ja też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones