Melrose Place

1992 226 odcinków
Melrose Place
6,6 1 618
ocen
6,6 10 1618
525
chce zobaczyć
{"type":"film","id":105183,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Melrose+Place-1992-105183/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Melrose Place
  • Val_ ocenił(a) ten serial na: 10

JEDYNE POLSKIE FORUM POŚWIĘCONE STAREJ I NOWEJ WERSJI MELROSE PLACE. ZAPRASZAMY :)

• Val_ Witam, zwracam się z wielką prośbą do wszystkich fanów starego Melrose Place. Chodzi o piosenkę, która pojawia się w 8 odcinku sezonu 3 (Melrose Place S03E08 "Love Reeks"). Piosenkę słyszymy w scenie kiedy Jake całuje się z Sydney ( 00:40:38).
    Ewentualnie na yt gdy wpiszemy "Melrose Place Watch It" pojawi się fragment tego odcinka i w 01:44 będzie ta nutka.
    Czy ktoś z Was zna tą piosenkę? Wpadła mi w ucho ale nigdzie nie ma o niej wzmianki, jedyne co wyczytałam to fakt, że stacja CBS wykupując serial nie wykupiła praw do pełnego soundtracku i niektóre piosenki zostały zastąpione innymi. Piosenka której szukam jest jedną z zastępczych a na wszystkich stronach o ścieżce dźwiękowej z Melrose Place widnieje tylko piosenka sprzed zamiany (Aaron Neville - "Somewhere, Somebody"). Będę wdzięczna jeśli ktoś poświęci kilka minut i obejrzy ten fragment i być może ktoś z Was będzie znał tą piosenkę, która mnie tak oczarowała :)