PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824633}

Miłość, śmierć i roboty

Love, Death & Robots
8,0 49 869
ocen
8,0 10 1 49869
6,2 9
ocen krytyków
Miłość, śmierć i roboty
powrót do forum serialu Miłość, śmierć i roboty

Miłość, śmierć i roboty wygląda obłędnie. To prawdziwy popis najróżniejszych współczesnych technik animacji bazujący na opowiadaniach autorów fantastycznych. Być może nie wszystkie epizody przypadną wam do gustu, część jest raczej płytka i nie oszukujmy się - twórcom chodzi przede wszystkim o popisy techniczne. Warto więć poznać ten serial właśnie dla tej audio-wizualnej orgii. Jest wulgarnie, krwawo i zdecydowanie nie dla dzieci. Ostra jazda bez trzymanki.

Cała recenzja: http://kulturacja.pl/2019/03/milosc-smierc-i-roboty-recenzja-oblednego-serialu-n etflixa/

ocenił(a) serial na 9
Recenzje_Simona

Dobrze napisane. Miejscami miałem wrażenie, że to normalne zdjęcia potem animizowane. Świetne graficznie krótkie formy, które czasem są płytkie jak kałuża, a innym razem w prostej formie sprzedają ciekawe przesłanie, a przynajmniej dają szansę na zastanowienie się co się na tym świecie wyrabia.
Mi bardzo się podobało zróżnicowanie tematów i osadzenie akcji w bardzo różnych realiach i czasach. Dla polskiego widza niewielkim smaczkiem może też być kilka polskich nazwisk.
Generalnie warto obejrzeć choćby dla samych fajerwerków graficznych... jak tak dalej pójdzie to niedługo aktorzy będą jedynie głos podkładali.

ocenił(a) serial na 8
vahu_waw

jest świeżość , bardzo dobrze to się ogląda

ocenił(a) serial na 7
Recenzje_Simona

A ja chciałbym zobaczyć pełnometrażowy film stworzony techniką animacji jaką użyto w "The Witness". Byłby sztos!

ocenił(a) serial na 9
Recenzje_Simona

Skończyłem właśnie cały sezon, poszedł na raz. Bardzo wciąga i animacje - sztos.

Będzie drugi sezon??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones