PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824633}

6,2 9
ocen krytyków
Miłość, śmierć i roboty

Recenzje Użytkowników

Na platformie Netflix zupełnie znienacka pojawia się jeden z najgenialniejszych seriali tego roku (tak, wiem, mamy dopiero kwiecień, ale uwierzcie mi!). Osiemnaście krótkich odcinków trwających od 7 do 20 minut zrealizowanych przez różne studia animacji. Serial Antologia, gdzie każdy odcinek to oddzielna historia. więcej
Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie, każdy powinien być usatysfakcjonowany, bo "Miłość, śmierć i roboty" w swych najlepszych momentach, jest objawem twórczego geniuszu. więcej
Netflix nie przestaje zaskakiwać. To prawda, że zaliczył kilka ciężkich klap, próbując swoich sił w adaptacjach klasycznej animacji. Tym razem jednak dostarczył dość ciekawą antologię. więcej
"Miłość, śmierć i roboty" to niewątpliwie ciekawy projekt, długo krążący w poszukiwaniu środków do realizacji. Na szczęście znalazł się Netflix, dał szansę Davidowi Fincherowi oraz Timowi Millerowi. Ich najnowsze dziecko jest antologią krótkometrażowych filmów animowanych (za każdy było odpowiedzialne inne studio), ze wszystkim wadami i zaletami tego typu przedsięwzięć. Różnorodna mieszanka, którą trudno ocenić pod względem treści z uwagi na nierówny poziom. W takim razie, może pod względem animacji każdy odcinek zachwyca? Nie do końca… więcej