PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824633}

Miłość, śmierć i roboty

Love, Death & Robots
8,0 50 114
ocen
8,0 10 1 50114
6,3 11
ocen krytyków
Miłość, śmierć i roboty
powrót do forum serialu Miłość, śmierć i roboty

Z tą miłością..

ocenił(a) serial na 7

to nieco przesadzili. Tytuł powinien raczej brzmieć Seks, śmierć i roboty, bo miłości tu raczej na lekarstwo, za to seksualności aż nadto (moim zdaniem).
Polecam każdemu, szczególnie fanom animacji - pod względem dobranych utworów, efektów i zróżnicowania stylu każdy odcinek wręcz błyszczy.
Niestety mała ilość czasu przypadająca na odcinek sprawia, że poziom w sezonie 1 jest bardzo nierówny. Jest kilka historii, które nie mają żadnego sensu, niektóre nie mają zwyczajnie czasu się rozkręcić. Jest również kilka, które zapadną na chwilę w pamięć. Ciężko oczekiwać, żeby każdy epizod był oryginalny, ale gdy czuję, że odcinkiem zmarnowałem 10 minut życia (Historie alternatywne oraz Rybia noc) to oznacza, że coś poszło nie tak, a sama animacja nie wybroni słabego pomysłu.

ocenił(a) serial na 8
Sam_Wit

Zgadzam się, że o miłości w tej serii jest niewiele:) a gołych, mechanicznie pokazanych ciał sporo.
W ogóle mam wrażenie, że animacja powoduje, że twórcy idą znacznie dalej niż w filmach aktorskich. Pomyślcie tylko jaką kategorię miałyby niektóre odcinki, gdyby były grane przez aktorów:)

ocenił(a) serial na 8
Sam_Wit

Taki urok tego serialu, że dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Osobiście uważam "Rybią noc" za jeden z najlepszych odcinków.

ocenił(a) serial na 10
Sam_Wit

miłosc do robotow i smierci

ocenił(a) serial na 8
Sam_Wit

Jak dla mnie "miłość" pasuje idealnie. Słowo to w takim ujęcia ma trochę smutny wydźwięk. Ponadto wydaje mi się, że jednak w wielu przypadkach seks pada niedaleko od miłości. Ale to już dość filozoficzne dywagacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones