PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622591}

Moja niania jest wampirem

My Babysitter's a Vampire
6,4 2 339
ocen
6,4 10 1 2339
Moja niania jest wampirem
powrót do forum serialu Moja niania jest wampirem

Zamieniają się w wampiry, żyją dalej normalnie czy umierają? Jestem prawie pewien, że umierają. W tym WhiteChapel jest przecież dużo wampirów, a to by było bez sensu, bo gdyby ludzie ginęli z tego powodu, to w mieście byłoby pusto, a tam ciągle tłok. Tak samo w filmie.
Jak z tym rudym chłopcem na początku. Podobna sytuacja w odcinku ,,Flushed". Co się stało z Kate i Heather, bo w serialu to nie zostało
w ogóle wyjaśnione...

ocenił(a) serial na 9

Wydaje mi się że umierają, a nie jest to dokładnie sprecyzowane i pokazane dlatego, że serial skierowanych jest do widzów młodszych i jaką tam kategorię musi mieć z tego co wiem :) (+12 dostał czy +6 nawet w niektórych krajach, zależy od klasyfikacji)

ocenił(a) serial na 10
aksus

W odcinku Flushed Erica mówiła o swojej ofierze, która przeżyła, więc nie zabijają wszystkich, których jedzą. Zwłaszcza, że Sarah nie je ludzi, a Rory odżywia sie wiewiórkami

ocenił(a) serial na 10

no wlasnie nie zrozumiem ,zwlaszzca ze czesc osob jak gryzli np sare,erice to nie zabijali tylko zmienili w wampirow....

użytkownik usunięty
Koszmarxd

Może z każdym dzieje się inaczej...

ocenił(a) serial na 10
Koszmarxd

Mi się wydaję że to zależy od wampira :D jeden może tylko ugryźć a drugi może zabić :D

ocenił(a) serial na 10
mister2343

no mozee ;d

ocenił(a) serial na 9
mister2343

Też mi się tak wydaje. Jednego wampira, który jest szczególnie krwiożerczy (przykład: Erica z 1 sezonu; Sarah wielokrotnie wspominała, że Erica zabija, jak w odcinku "Blood Drive"), może ponieść i może "wyssać" swoją ofiarę dosłownie... Inne, którym zależy na przemienieniu kogoś w wampira (jak Jesse który ugryzł Sarę, Ethana, czy też Gord, który ugryzł Ericę), wiadomo że nie zabiją swojej ofiary. W 2 sezonie natomiast zauważyłam, że Erica przestała zabijać. Tak jak we wspomnianym odcinku "Flushed". Na tej imprezie nad basenem, powiedziała że "przekąsi sobie chyba blondyna", a potem ten sam chłopak stał sobie cały i zdrów... Poza tym Erica wspominała, że ilość powyżej pół litra przyprawia o mdłości (Sarah :D ), więc chyba się teraz ogranicza... Wcześniej nie miała żadnych skrupułów...

ocenił(a) serial na 9

Może jeśli wampir tylko ugryzie to zamieni kogoś w wampira ,jeśli wyssie kogoś całkiem to go zabije ,a jak tylko trochę to ofiara przeżyje. Tak mi się wydaje.

użytkownik usunięty
JuliaLiza

Możliwe, że tak jest, chociaż twoja trzecia propozycja wydaje mi się mało prawdopodobna, bo jeśli wampir wyssie krew z kogoś ,,tylko trochę", to wtedy ofiara również zamienia się w wampira, czyli tak jak napisałaś na początku swojego komentarza. :)

ocenił(a) serial na 9

W sumie racja

użytkownik usunięty
JuliaLiza

Właśnie. ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones