Moon Knight (2022)
Moon Knight: Sezon 1 Moon Knight sezon 1, odcinek 1
odcinek Moon Knight (2022)

Zagadka złotej rybki

The Goldfish Problem 46m
7,5 1 600
ocen
7,5 10 1 1600
Moon Knight
powrót do forum s1e1

Tylko Ok

ocenił(a) serial na 8

Niby wszystko fajnie. Coś nowego w MCU, ale drażniły mnie dwie rzeczy:      1) zagubiona mina Oscara Isaaca - coś tu poszło nie tak w jego aktorstwie.     2) CGI - pościg to był chyba robiony i renderowany na Amiga 500.      Oby dalej było lepiej

ocenił(a) serial na 6
Denis

A dla mnie fajnie zagrał. Mimo że jego specjalnym fanem nie jestem. To jest dla mnie wiarygodny w tej roli. Co do pościgu racja, ale wprowadzało to taki dziwny niepokój 'a może to tylko sen?'

ocenił(a) serial na 7
Denis

Przecież zagubienie Oscara Isaaca kiedy jest Stevenem Grantem jest jak najbardziej odpowiednie, zgrywa się z głównym wyobrażeniem tej postaci w komiksach.

ocenił(a) serial na 6
Denis

Myślę że scena pościgu była wrzucona trochę na siłę. Na sam koniec postprodukcji. I dlatego była tak tragicznie wykonana. Nie pomagał pewnie też termin ukazania się produkcji na D+. Muszę jednak przyznać że zapamiętam ja do końca życia. Zapewne z szoku ze mogły się pojawić w tak wielkiej produkcji od Marvela.

Denis

Podczas oglądania sceny pościgu myślałem, że te CGI to celowy zabieg mający na celu podkreślić że to wszystko to odrealniony sen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones