PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733795}

Mr. Robot

8,1 104 729
ocen
8,1 10 1 104729
7,3 20
ocen krytyków
Mr. Robot
powrót do forum serialu Mr. Robot

Rozwalił mnie kolejny odcinek na łopatki, rewelacja, niesamowity serial. Zamurowała mnie ostatnia scena, kiedy zczaiłem się, że oni zabili Shayle, normalnie myślałem, że się rozpłaczę. Z każdym kolejnym odcinkiem, serial utwierdza mnie w przekonaniu, że jest 2 klasy wyżej niż BB.

11/10

ocenił(a) serial na 9
zjeboklesny

Dokładnie - śmierć Shayli była czymś czego w ogóle się nie spodziewałem, na końcu odcinka powtarzałem na głos co sekundę najpopularniejszy polski wulgaryzm.
Ale sam odcinek bardzo emocjonalny, ciągle trzymał w napięciu i powodował ze podgryzałem sobie paznokcie.
Ciekawe jak to wpłynie na Elliota...

ocenił(a) serial na 10
Asvers

Wg mnie przez to Elliot może cofnąć się bardzo do postawy, z początku serialu. Wróci też pewnie do dragów, a nawet dużo bardziej w nie wejdzie.

ocenił(a) serial na 7
Asvers

też mnie to zaskoczyło, ale po obejrzeniu wszystkich sezonów wiem już, że te nagłe śmierci drugoplanowych bohaterów, to po prostu sposób twórców na rozwiązywanie wątków postaci, które nie wiadomo jak zakończyć. Do końca serialu będzie jeszcze kilka takich scen, gdzie mniej ważny bohater po prostu został bez większego sensu zastrzelony celem usunięcia z fabuły.

ocenił(a) serial na 9
Sony_West

3 sezonu jeszcze nie oglądałem, ale rzeczywiście możesz mieć rację.
Jeśli dobrze jednak pamiętam, Shayla była psychicznym oparciem dla Elliota, zabicie jej jest tyle istotne dla rozwoju tej postaci, że pozwoliło mu się to jeszcze bardziej pogrążyć w swoich zaburzeniach psychicznych. Zresztą, raczej nie wniosłaby ona już niczego istotnego do fabuły.

Ale z pozostałymi zgonami rzeczywiście możesz mieć rację ;) W 2 sezonie zwłaszcza, śmierć Gideona była zwyczajnym pójściem na łatwiznę. No ale na tamtym etapie serial zaczął zjadać własny ogon, później wyszli nieco na prostą.

ocenił(a) serial na 9
zjeboklesny

A to co się wydarzyło w e08... nigdy bym się czegoś takiego nie spodziewał. Serial co chwilę mnie zaskakuje i roztrzaskuje na kawałeczki mój tok myślenia. Właśnie ta nieprzewidywalność podoba mi się w nim najbardziej. Mistrzostwo świata. ;)

ocenił(a) serial na 10
qiks33

6 odcinek naprawdę 11/10, 7 wg mnie słabszy tak 9/10, ale 8 odcinek bije wszystkie pozostałe razem wzięte.

ocenił(a) serial na 7
zjeboklesny

Mr Robot jest dobry ale na pewno nie jest lepszy o dwie klasy od BB mimo wszystko...

użytkownik usunięty
zjeboklesny

a co w tym 6 odc bylo takiego rewelacyjnego?
ten serial to gniot i po 6 odc nie zamierzam go wiecej ogladac

Myślę, że to zbyt duże uproszczenie. Serial ma naprawdę dużo do pokazania i przekazania. Jest idealnym serialem dla ludźmi z zaburzeniami, takimi jak myśli samobójcze, ataki paniki, osobowość dysocjacyjna, molestowanie seksualne, lęk społeczny i fobia społeczna. W czwartym sezonie w niektórych odcinkach w napisach końcowych znajdują się numery telefonów, pod którymi można szukać pomocy w razie jakichś problemów. Zdaję sobie sprawę, że klimat serialu jest ponury, mroczny, ciężki do zniesienia, ale warto mu dać szansę.

użytkownik usunięty
fanatyk12

Po 4 latach mysle ze obejrze ten serial znowu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones