nie napiszę chyba nic Odkrywczego, twierdząc że Serial jest Wybitny
I nie tylko fabularnie, ale też Castingowo, reżysersko, montażowo, a nawet kolorystycznie .
Będzie mi brakowało bo wiem że długo nic go u mnie nie przebije
Sezon 3 the Best, przepiękny master shot i ruch kamery w 3x05 odcinku, Polecam <3 <3...
Od razu z grubej rury. Jeżeli coś miałoby mnie skłonić do pójścia do psychologa, to w życiu nie spodziewałbym się, że to będzie serial.
Pierwszy sezon oglądałem kilka lat temu i uważałem go za świetny. Dla mnie stanowił zamkniętą całość i nie chciałem/bałem się obejrzeć dalszych sezonów żeby nie psuć tego wrażenia....
Fajny serial, ale osobiście rozbawiło mnie to, że w grupie wielkich hakerów co niszczą cały świat znalazła się te legendarna muzułmanka-programistka w hijabie xD
Hakerzy, walka z nikczemną korporacją "bo tak", anarchia, główny bohater z problemami psychicznymi, no tego to jeszcze nie grali!
A nie, moment, Fight Club + V for Vendetta + Who am I + stylistyczna zrzynka z Finchera + muzyka skradziona Reznorowi = przeciętniak
Stylistycznie piękny, sterylne ujęcia, oszczędne...
Skończyłam właśnie oglądać ten serial.
Był bardzo ciekawy ze względu na wszystkie dodatkowe elementy w tym obsługa kamery czy sama historia. Czasami fakt że ciągnął się niemiłosiernie niemniej jednak chciałam zapytać was czy znacie jakieś serial podobny do Mr robota?
Witam. Jakiś czas temu obejrzałem sezon pierwszy w całości, lecz odpuściłem sobie 2 przez opinie typu "jest gorzej", "poczekaj do 3 sezonu, bo 2 nic nie tłumaczy", "zbyt zagmatwane". Czy 3 sezon wydaje się lepszy od 2 i warto brnąć? :)
virtual machine - wirtualny sprzęt (zamiast "maszyna wirtualna")
read only - tylko do czytania (zamiast "tylko do odczytu")
kilka podobnych by się jeszcze znalazło
tak ciężko było skonsultować się z informatykiem?
Dlaczego policjantka powiedziala, ze nie poznaje Elliota na jego dokumencie tozsamosci, ktory jej pokazal?
Gdzie obejrzeć czwarty sezon z napisami? Na HBO Go są tylko trzy sezony, na Amazonie o czwartym sezonie jest, że odcinki niedostępne, na Netfliksie już nie ma :(
Matko, nie wierzę, że to ten odcinek jest tym czym wydawało się, że będzie finał. Pierwszy raz mam fal, że to co jest w 3/4 serialu nabiera tempa tu jest już pewna kulminacja
To nagle zbudowalo pytanie - wow, co dalej. Ta pustka sprawia, że te czyste uczucie po końcu serialu tu zostaje zapelnione jeszcze do końca....