Mroczne materie (2019-2022)
Mroczne materie: Sezon 3 Mroczne materie Sezon 3, Odcinek 1
Odcinek Mroczne materie (2019-2022)

The Enchanted Sleeper

54m
6,6 214
ocen
6,6 10 1 214
Mroczne materie
powrót do forum s3e1

Znów to lgbt...

ocenił(a) serial na 3

Mocno mnie zirytował wątek romantyczny dwóch aniołów. W kontekście reszty sezonu nie miał żadnego wpływu - widać niestety upchnięcie go na siłę, by otworzyć się na konkretną grupę odbiorców. Anioły równie dobrze mogły by byś kumpelami, kumplami, bądź jednego z nich mogłoby w ogóle nie być. Zamiast tego wciśnięty pocałunek dwóch facetów, do tego pewnie nieprzypadkowo właśnie aniołów - by dodatkowo jeszcze uszczypnąć. Ciekawe, ze w ostatnim odcinku pojawiła się bardzo wyraźna sugestia, że homoseksualność nie może iść w parze z kościołem, czy Bogiem. A tu, 2 istoty boskie żyją ze sobą całe wieki w homoseksualnym związku... Trochę niespójne, ale boli przede wszystkim umieszczanie czegoś na siłę.

ocenił(a) serial na 7
KnockOuter

Nie jest to umieszczone na siłę bo jest to zasugerowane również w książce. Może nie tak bardzo jak w serialu, czyli poprzez pocałunek lecz na 100% ta relacja nie była tylko przyjacielska.

ocenił(a) serial na 3
Wiktoria_Muzyczna

Nie mniej pocałunek jest tam zbędny i relacja może była jedynie mocno przyjacielska, czy braterska.

Wiktoria_Muzyczna

Tak? A w którym miejscu?

Czytałem cała trylogie dwa razy i jakoś nie przypominam sobie jakichś cio...tych aniołków.
Cały czas mam te książki w domu, więc jeśli masz chęć udowodnić że to co piszesz to nie jest zwykła kłamliwa lewacka propaganda to możemy to szybko sprawdzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones