PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 944
oceny
4,8 10 1 35944
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Z miłego , familijnego serialu pęlnego dowcipu i zabawnych sytuacji zrobili jakiś wstrętny kryminał. Gwałt , sex zbiorowy , Smolny narkomanem , niewierność , to ogląda również młodzież , jakie przykłady ? Smolny po wypaleniu wyluzowany . Żart jakiś , scenarzyści , ogarnijcie się !

nathalie34

Bo oglądam i na bieżąco pisałem :D

nathalie34

Nie pracuje przypadkiem w warsztacie samochodowym?

ocenił(a) serial na 5
Regray

Berg ? Chyba kiedyś , może nadal , nie wiem czy mnie coś ominęło.

nathalie34

smolny i kuba rządzą:) nie mogę znieść tych pajaców studentów, ich dialogów i ogólnie zachowania, taki wymuszony luz-serio studenci dzisiaj są takimi pustakami?:) agnieszka i aplikant-fajny wątek, aga to piękna kobieta:) weronika jako rozsądna babka nie powinna się wiązać z facetem z takim bagażem przejść, no ale musi się coś dziać:) elżbieta jest tak nudna, że usypiam, jak są z nią sceny. niedługo każde dziecko w serialu będzie porwane-nuda. wątek kaśki- misja tvn ku przestodze, niechta bedzie, może chociaż jedna osoba się przestaszy:) moniczka-fajna przemiana, to był przewidywalny wątek, ale mam nadzieję, że tak całkiem się prawa nie zrobi, bo ja lubiłam jej zołzowatość i nieporadność senatora:)rzekłam:)

ocenił(a) serial na 5
nie_mam_nicka

Z wszystkim się zgadzam , ale te pajace studenci zachowują się jakby mieli po naście lat , Bruno i Norbert, te ich teksty , można się tylko za głowę chwycić. Nie pamiętam żeby tak zachowywali się studenci z mojego roku, może byli bardziej dojrzali.
Z Monią wątek był przedni , szkoda że go ucięli , mam nadzieję że jeszcze pan Stanisław wpadnie do baru Ziębów.
Co do Weroniki , widać było te wymowne spojrzenia , zobaczymy .Smolny rządzi , uwielbiam tą postać, pozdrawiam :))

nathalie34

Ola chyba będzie w ciąży :D

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Ale numer :D skąd taki news ?

nathalie34

No bo Świat Seriali dawał zagadki i było Ola w ciąży? A się okazało, że to do Na dobre :D

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Aha , to dobrze , już widzę tą idiotkę w roli mamy. Mam nadzieję że Błażej wybierze Gosię zamiast Oli.

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Haha , ale durny wątek z tym sąsiadem , walka o piwnicę , padłam ! A to co Ola wywinęła rodzicom kolejny ra to już żenua ! Egoistka !

nathalie34

A jakoś nie oglądam już od dłuższego czasu :D

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Acha , wiele nie straciłeś, coraz durniejsze wątki :/

nathalie34

Oj tak, coraz durniejsze.

SPOJLER

Ewa znowu wskoczy do łóżka kolejnemu facetowi...

ocenił(a) serial na 5
malami132

Ale numer , ile ona miała tych facetów nie zliczę.

nathalie34

W ogóle jakoś tak szybko ją wsadzili do łóżka z Ostrowskim. Tutaj rozmawiają, tutaj zaproszenie na kawę, potem sceny z innymi bohaterami i znowu Ewa, ale już w szlafroku i "po wszystkim". Namąci w głowie kolejnemu facetowi, a pewnie Radek niedługo wróci z wyprawy..

ocenił(a) serial na 5
malami132

Też myślę że zdecydowanie za szybko, ciekawe co powie na to Radek . W sumie gość zachował się idiotycznie , wolał góry niż swoją kobietę. Powiedziała mu żeby nie wracał do niej . Może być ciekawie , jeśli się wyda nowy romansik Ewy.

ocenił(a) serial na 5
malami132

No nie wiem co ta Agnieszka , poważna kobieta prawnik robi z tym gogusiem Darkiem , ewidentnie widać że facet chce przejąć kontrolę nad jej życiem i kancelarią , wiecznie proponuje alkohol i się mądrzy , ależ go nie lubię !

nathalie34

Ja też nie wiem na co ona liczy. Ogólnie nie mam nic przeciwko różnicy wieku w związku, ale ona wygląda jak jego matka, a to już jest niesmaczne. Ale, pewnie jak już wiesz, jeszcze trochę i się na tym przejedzie. Darek ładnie będzie chciał ją wyrolować..

ocenił(a) serial na 5
malami132

Fajny ten nowy znajomy Zdybickiej , może wreszcie ułoży sobie życie , ale coś mi się zdaje Maks może być trochę zazdrosny. Przypomniałam sobie że oni grali razem we wspólnym serialu " Miasteczko ". A Agnieszka sięgnęła dna , aż żal patrzeć jak się stoczyła.

nathalie34

Też mi się coś zdaje, że Maks nagle stanie się zazdrosny;) Szkoda patrzeć na to co robi Agnieszka. Trudno w to uwierzyć, że dała się aż tak zmanipulować..
Czy ten mafiozo, który straszy Bruno, nie jest przypadkiem byłym pacjentem Kamila? ;)

ocenił(a) serial na 5
malami132

Ten gangster to ten sam , Hebel mu było chyba jakoś tak ;)
Widać w Warszawie rządzi jeden mafiozo ;)

nathalie34

Ogólnie uważam że pierwsze pięć sezonów warte obejrzenia, potem już coraz to gorzej.

ocenił(a) serial na 5
MaXXi

Teraz faktycznie niektóre wątki są tak komiczne że aż niedorzeczne. Najgłupszy wg. mnie jest wątek studentów , zachowują się chwilami jak dzieci z podstawówki , najgorszy to Bruno i Norbert. Smolny ratuje ten serial .

nathalie34

Nie wiem bo nie oglądam od bodajrze 2008 roku.

ocenił(a) serial na 5
MaXXi

Teraz na tvn fabuła lecą stare odcinki.

ocenił(a) serial na 5
nathalie34

W tych starych odcinkach było dobre to, że odcinek szybko się oglądało, ale akcja trwała nieprzerwanie i ciągnęła się. W drugim odcinku scena zaczyna się od tego, co było na końcu pierwszego. Tak ciągnie się wątek. Jakby film kręcili i mieli dokończyć albo urwali scenę, choć bywają też odcinki odbiegające od tego schematu. Ma się wrażenie, że robią jeden odcinek i dzielą go na dwa.

ocenił(a) serial na 5
frycio80

Coś w tym jest frycio.

nathalie34

Jak dla mnie nie ma w sumie żadnego ciekawego wątku. A szkoda.

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Mnie ciekawi jak sie skończy ten wątek z Agnieszką i Darkiem , a i ponoć Grzegorz ,były mąż Żanety pojawi się na nowo w serialu, może być ciekawie.

ocenił(a) serial na 6
nathalie34

UWAGA! MATERIAŁ ZAWIERA SPOJLERY Agnieszka dowie się o zdradach Darka

ocenił(a) serial na 5
Najlepsiejsza1958

Jak i kiedy ? Nie mogę już patrzeć na tą staczającą się kobietę , to jest niesmaczne , obrzydliwie się na to patrzy , błaga o alkohol, to sięgnęło apogeum !

ocenił(a) serial na 6
nathalie34

Na razie w tym tygodniu Darek przyznał, że był u kochanki

ocenił(a) serial na 5
Najlepsiejsza1958

Widziałam, bezczelny typek z tego gościa , ale przyznam że aktor świetnie gra.

ocenił(a) serial na 5
MaXXi

Właśnie oglądam pierwsze sezony. Rzeczywiście dobrze się ogląda. Trochę familijny, urokliwy, taki inny klimat, ładna, chwytliwa muzyka Krzesimira Dębskiego. Jak zwykle charakterystyczna, choć się powtarza. Zwykle te takie polskie seriale to na początku są fajne, he he. Wszystko tak się dopiero zaczyna, rozwija albo wspomina. Z tym serialem to jest tak, że oglądałem w dzieciństwie i chyba wszystkie odcinki do 2008. Bo potem to już różnie. Wiele odcinków i faktów z pierwszych serii kompletnie nie pamiętam. Te oczywiste to tak. Już kiedyś, z jakieś 6 lat temu chyba chciałem wrócić do pierwszych serii. Mama wtedy oglądała wybrane odcinki na TVN 7. I tak samo jak na TVN Fabuła zobaczyłem stary odcinek, jak Kinga zrezygnowała z jakieś pracy, a Michał zrobił dziką awanturę i nagle każe jej wrócić. Jakoś tak było. Tak patrzę. No, ciekawie, ale przełączam kanał... Co prawda błędy technicznie jakieś się pojawiały, ale miło się ogląda. Jeszcze ci starzy bohaterowie. Leszek, Gabi, Bartek, Konrad, Karolina... Oskar Madejski się pojawia i Robert Janowski jako taki krętacz, nawet czarny charakterek na drugim planie. Najbardziej z postaci to mi się zawsze Roman podobał, jak i sam aktor. Najlepszy z obsady. Izabela to dobra postać. Jeszcze taka wyrafinowana albo ten Michał z tymi ripostami. Ta postać jest nawet ciekawie napisana. Tylko szkoda, że Kudelski nie zawsze gra tak dobrze, ale i tak ta średnia mnie trochę zdziwiła na filmwebie. To chyba na przestrzeni ostatnich lat i może z hejtu. No, cóż. Postacie kiedyś przyciągające mogą się znudzić. Nie są takie jak kiedyś i zmieniają się.

W ogóle nie wiedziałem i nie kojarzyłem wiele odcinków czy tych powiązań. Wątki jakoś łączą się między bohaterami. Są spójne. Ciekawie to się ogląda z perspektywy czasu. Nie ma takiej odrębności i plątaniny. A i nie wiedziałem, że tyle aktorów się tu przewinęło. Władysław Kowalski grający lekarza Basi, Ewa Kasprzyk doradczynię Ewy, Joanna Kurowska matkę syna Leszka, Agnieszka Krukówna grająca rąbniętą blondynkę, co kręciła na Wspólnej i jeszcze z Michałem. Przypomina mi się Bohdan Łazuka. Aktor udawał, że gra śpiewaka operowego, a nie ma operowego głosu.

Rozbraja mnie postać Leszka. Jego wątki są jedne z ciekawszych, gdy mam ochotę odetchnąć od tych zawiłych wątków, choćby Basi czy tych niektórych młodzieżowych. Fajny był ten wątek z tym przewozem nielegalnego alkoholu. Ale akcja. Jak w kinie akcji. Też dobry, jak śledził IIonę Ostrowską, właścicielkę, co sprzedała mu skradzione auto. Tylko szkoda, że zamknęli wątek. Nie podoba mi się to. Jestem na odcinku 295 i jakimś cudem przerwałem. Pojawia się właśnie ten syn Leszka po 13 latach i już Grzegorz Zięba. Znowu interesująco zapowiadająca się postać. Pamiętam, że ją też lubiłem. No i to na razie tyle.

frycio80

Dokończ Grześka bo potem będzie coraz gorzej..

friendsfan1

Ja oglądałem z sentymentu, z nostalgii i dla beki 106 odcinków i dalej nie mogłem, stanąłem na tym jak Maks wsiada do ciężarówki Leszka.

ocenił(a) serial na 5
frycio80

Na którym odcinku jesteś? Na fabule akurat parę dni temu był wątek Romana i wujka samo zło. Niezłe hece.

ocenił(a) serial na 5
nathalie34

Na poście napisałem, że na 295. Po iluś dniach jeszcze widziałem z 5, a później przerwałem przez miesiąc. Potem na początku sierpnia kolega do mnie pisał, że mam włączyć w TV Na Wspólnej, bo Roman przebrał się za kobietę, więc musiałem zobaczyć. Nagle wzięło mnie na przypomnienie i gdzieś od początku sierpnia zacząłem znowu oglądać i to od odcinka 301 do teraz, czyli 506.

O, dzięki. Z ciekawości sobie włączę. Może mi się uda wreszcie na Fabule trafić na jakiś odcinek. Gdzieś zadałem pytanie, że jestem ciekaw, w którym odcinku było, jak Roman proponował temu raperowi soku z marakui z lodem? Bo na youtubie jest urwana scena. Scena mi przypomina wcielenie Romana z Miodowych lat, jak proponuje coś do picia. Podobna gra aktorska.

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

nathalie34- co uważasz o obecnym wątku Marty i Mikołaja w na Wspólnej?

ocenił(a) serial na 5
Katie_26

Mam mieszane uczucia, nie przepadam za Martą , Mikołaj też jakiś bezbarwny , kiepski aktor.

ocenił(a) serial na 5
nathalie34

Dokładnie jest coraz gorzej ..kilka lat temu oglądałam ten serial i naprawdę go lubiłam a potem sama patologia dookoła .Postać Oli jedna z moich ulubionych .Lubiłam gdy była z Danielem .. a potem zrobili z niej kolejno narkomanke ,lesbijke ,puszczalską ..wielka szkoda..i w ogóle rozpadło sie wiele fajnych związków

ocenił(a) serial na 5
pati1109

Szkoda też że urwali wątek Izabeli Brzozowskiej , jej męża i córeczki którzy mieszkali na wsi. Gosia zeszła się z
Błażejem i co? Nic nie pokazuja jak im sie razem mieszka , czy urządzają pokój dla dzidziusia.

ocenił(a) serial na 5
nathalie34

Nie wiem bo już dawno przestałam to oglądać :D

nathalie34

Czasami oglądam serial trochę starsze odcinki i szczerze P.miłość ma ciekawsze wątki oglądam ze wzgl3du na M Banasiuka który był nianią u Wilków ale pozostałe wątki są słabiutkie Pm przebija Na wspólnej jeśli chodzi o ciekawsze wątki.

ocenił(a) serial na 5
Ruben_fw

Nie ogladam PM . Ten oglądam , Smolny wymiata, najlepsza postać w serialu.

nathalie34

Wątki ze Smolnym dobre a ja jakoś PM nadal oglądam i starsze odcinki na ipli co kto lubi choć Na wspólnej oglądam bo mama lubi a po za tym nic ciekawszego w tv nie ma .

nathalie34

Kiedy zrezygnowałaś z Pierwszej miłości ?

ocenił(a) serial na 5
Ruben_fw

Dobrych pare lat temu.

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

nathalie 34- ja nigdy nie lubiłam zabardzo pm, tylko wątek z klubem lubiłam jak był michał lesień i ze stasiakiem, reszta to jakieś dno .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones