miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Na wodach północy

The North Water
2021
1h
7,4 7 701
ocen
7,4 10 1 7701
7,4 9
ocen krytyków
Patrick Sumner chce uciec przed swoją przeszłością i wyrusza w niebezpieczną podróż do Arktyki, podczas której jego ścieżki skrzyżują się z brutalnym harpunnikiem Henrym Draxem. Zobacz pełny opis
Na wodach północy zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Farrell statkiem w piękny rejs
"Na wodach północy" łączy z tą filmografią temat: próba odkrycia, kim się jest, i wychodzące na wierzch... ... czytaj więcej
Na wodach północy
Zwiastun nr 1 (polski)
Na wodach północy
Serial Killers Na wodach północy
Na wodach północy
Zwiastun nr 1
nr 1 (polski) 2021-11-05T13:29:41 https://fwcdn.pl/webv/95/04/59504/59504.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/261/803061/Na_wodach_polnocy___zwiastun_serialu.vp9.1080p.webm
Serial Killers
Na wodach północy
Rok 1859. Patrick Sumner dołącza do załogi statku The Volunteer jako chirurg okrętowy i ma nadzieję, że podczas wyczerpującej fizycznie wyprawy wielorybniczej po morzach Arktyki będzie mógł zapomnieć o przeszłości. Na miejscu musi stawić czoła dzikim żywiołom natury oraz skłonnym do przemocy członkom załogi, a zwłaszcza brutalnemu i trudnemu do okiełznania harpunnikowi Draxowi. Kiedy staje się jasne, co jest prawdziwym celem wyprawy, z dala od bezpiecznego lądu i cywilizacji, dochodzi do konfrontacji dwóch mężczyzn. 2021-12-05T10:43:11 https://fwcdn.pl/webv/97/97/59797/59797.6.jpg

Rok 1859. Patrick Sumner dołącza do załogi statku The Volunteer jako chirurg okrętowy i ma nadzieję, że podczas wyczerpującej fizycznie wyprawy wielorybniczej po morzach Arktyki będzie mógł zapomnieć o przeszłości. Na miejscu musi stawić czoła dzikim żywiołom natury oraz skłonnym do przemocy członkom załogi, a zwłaszcza brutalnemu iRok 1859. Patrick Sumner dołącza do załogi statku The Volunteer jako chirurg okrętowy i ma nadzieję, że podczas wyczerpującej fizycznie wyprawy wielorybniczej po morzach Arktyki będzie mógł zapomnieć o przeszłości. Na miejscu musi stawić czoła dzikim żywiołom natury oraz skłonnym do przemocy członkom załogi, a zwłaszcza brutalnemu i trudnemu do okiełznania harpunnikowi Draxowi. Kiedy staje się jasne, co jest prawdziwym celem wyprawy, z dala od bezpiecznego lądu i cywilizacji, dochodzi do konfrontacji dwóch mężczyzn.

na podstawie
Ian McGuire (powieść)
studio
BBC Two / Rhombus Media / See-Saw Films
tytuł oryg.
The North Water
inne tytuły
Zdjęcia do serialu nakręcono w prowincji Svalbard (Norwegia) i na Węgrzech.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Łoooo

ocenił(a) serial na 9

Jestem po pierwszym odcinku i ja pie**ole, co za klimat!

Robi wrażenie

ocenił(a) serial na 8

Świetny serial, aż szkoda, że taki krótki. Przekonująco ukazany dramat człowieka. Warto tutaj pochwalić Colina Farrella za odegraną rolę czarnego charakteru. Znakomicie się w niej odnalazł.

Początek mocny, klimatu temu serialowi nie można odmówić. Wciąga od razu. Henry Drax to szaleniec, co Collin zrobił to czapki z głów, ale... tak poza tym?
Od połowy jakoś serial mi się ciągnął. Intryga okazała się moim zdaniem dość płytka jak na oczekiwania jakie miałem i wyszła troche wydmuszka?
Nadal uważam, że to...

więcej

4 odc

ocenił(a) serial na 7

Mam wrażenie jakbym od 4 odc oglądał inny serial.

Nagle zmieniła się narracja, styl, nawet aktorzy i scenografia wyglądają jakoś inaczej. Wiem, że serial kończyli już w pandemii po półrocznej przerwie. Może stąd te różnice?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones