PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810358}

Narcos: Meksyk

Narcos: Mexico
7,6 30 368
ocen
7,6 10 1 30368
6,8 4
oceny krytyków
Narcos: Meksyk
powrót do forum serialu Narcos: Meksyk

DON NETO

ocenił(a) serial na 8

Całkowicie skradł show, genialna postać ! A już się bałem, że ten sezon będzie cierpiał na brak świetnych postaci.

ocenił(a) serial na 10
COLEWORLD_type

Zgadzam się! Wspaniała postać, świetny aktor.

schaufensterpuppe

niestety chyba jedyna sprawiajaca wrazenie jako takiej autentycznosci.

ocenił(a) serial na 9
COLEWORLD_type

chcialem napisac dokladnie to samo. Don Neto jest niesamowicie wykreowany przez Joaquín Cosio. Nie dosc ze bardzo autentycznie zagrany to i swietny humor w jego wykonaniu. Czarny humor oczywiscie, ale jest gwiazda serialu, zwlaszcza ostatnia scena na plazy - rewelacja.

ocenił(a) serial na 6
COLEWORLD_type

Według mnie najlepsza postać obok Rafy

ocenił(a) serial na 7
COLEWORLD_type

Don Neto to moja ulubiona postać z serialu, świetnie zagrana. Rafy nie trawię

COLEWORLD_type

Amerykanskie bandyckie oszolomy z DEA juz nie sa pierwszoplanowymi postaciami przez co ten sezon jest lepszy. Niestety wciaz musi amerykanin tluamczyc idiota widzom jako lektor kto jest dobry a kto zly zeby ktos tylko nie przejzal na oczy ze DEA to bandycki rak. Kiki chociaz nie jest bialy to wciaz jest agentem DEA i jest jeszcze bardziej irytujacy niz ten bialas z pierwszego sezonu. Serial bylby klase ciekawszy jakby wyrzucic to cale DNA z pierwszego planu na 3ci i dac grac latynosom.

COLEWORLD_type

Zgadzam się, genialna rola i kreacja aktora :)

COLEWORLD_type

Ostatnia scena na plaży genialna,uratowała dla mnie ten odcinek i w sumie cały sezon.

COLEWORLD_type

Zgadzam się, pasuje tam jak nikt.

COLEWORLD_type

Potwierdzam. Joaquin Cosio to świetny aktor i zagrał Don Neto koncertowo. Ja polubiłem go za rolę Angela w serialu Wirus. Jak zobaczyłem, że występuje w Narcos Meksyk, wiedziałem, że się nie zawiodę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones