PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680486}

Narcos

8,5 165 912
ocen
8,5 10 1 165912
7,8 13
ocen krytyków
Narcos
powrót do forum serialu Narcos

Przyznam szczerze, zawiodłem się trochę na tym sezonie. Za to co lubiłem pierwszy sezon- przemoc, sex itd. W tym sezonie po prostu tego zabrakło. Akcji jak na lekarstwo. Może to widna zbyt małej ilości odcinków, jak na tak wielki kartel, sam nie wiem. Zdecydowanie za mało było pokazanej korupcji w rządzie, tylko było wspominane wszystko, nie było żadnych nagrań, a szkoda, dodałoby to trochę barwy. Akcja za szybko się toczyła.
Ogólnie sezon nie był zły, miał swoje dobre momenty. Trzeba pamiętać że jest na faktach i nie można było dodać dużo od siebie. Niestety w porównaniu do sezonu pierwszego i drugiego wychodzi mocno średnio. Nie wiem czy to wina tego że zabrakło Pabla czy tego że kartel z Cali nie miał nawet w połowie tak ciekawej kariery jak kartel z Madelin.
A jaka jest Wasza opinia, co się podobało a co nie?

maciekwag

Szkoda, że nie zrobili 2 zamiast 1 sezonu z kartelem Cali. Akcja bardzo szybko idzie do przodu, a jednak w pierwszych dwóch sezonach było większe skupienie akcji na głównej postaci, tutaj raczej główną postacią jest "szef ochrony".

No nic trzeba czekać na 4 sezon i na Meksyk (twórcy zapowiedzieli, że serial będzie tak długo, jak długo będzie istniał przemyt narkotyków).

ocenił(a) serial na 8
maciekwag

To, że nie było tyle akcji moim zdaniem wyszło na plus - każda kolejna historia, po tak udanej o Escobarze, nie będzie już tak dobra. Po co powtarzać o korupcji, czy - paradoksalnie - o kokainie. Scenarzyści się spisali, podeszli do serialu z tym samym polotem, ale jednak bez zapychaczy, przekoloryzowanych scen itp, bo tego wymagała historia. Bardzo równy sezon, oglądało się bardzo przyjemnie. Kolejne, o Meksyku, zaspokoją tych, co to oczekują więcej "kartelu w kartelu". Serial, wykorzystuje 100% potencjału i nie ma co liczyć na jakąś obniżkę poziomu nawet, jeśli w sezonie numer 12, mowa będzie o dopalaczach w Polsce! ;)

ocenił(a) serial na 9
maciekwag

sezon zajebisty... trzymał w napięciu od a do z + mistrzowska ścieżka dzwiękowa

ocenił(a) serial na 9
maciekwag

Co ty stary opowiadasz , że serial nie trzyma w napięciu?! Ja aż musiałem chwile stopować takię napięcie było , sezon tak dobry jak poprzednie . Nie mogę się doczekać sezonu w Meksyku . Tam to się dopiero dzieje:)

ocenił(a) serial na 10
maciekwag

Na samym początku było zaznaczone, że kartel z Kali nie "działał" tak spektakularnie jak Escobar i lepiej wszystko tuszowali, także mała ilość przemocy i scen akcji była chyba celowym zabiegiem. Co do korupcji w rządzie - był to de facto twist sezonu, także pokazywanie wszystkiego od początku mogłoby mocno zepsuć efekt końcowy. Widać, że reżyser i scenarzyści skupili się mocno na postaciach i tym, co działo się w ich głowach. Świetnie wykreowany Miguel Rodriguez jako paranoik na siłę szukający infiltratora, a także szef ochrony Calcedo - najpierw rozdarty między rodziną a kartelem, a potem gotowy zrobić wszystko, byle tylko uratować siebie i bliskich. Oczywiście nie zapominając o Javierze Peni, ale tego gościa chyba nie da się nie lubić. Dla mnie najlepszy sezon do tej pory i trudno będzie go przebić.

maciekwag

Trzeci sezon był niż dwa poprzednie z Escobarem, czwarty pewnie będzie się skupiał na Meksyku więc będzie przemoc sex i NARKOTYKI :D

maciekwag

Czy was również akcja w biurze w S03E03 wgniotła we fotel? Oczywiście sezon świetny, nawet lepszy niż 1 i 2. Świetnie wykreowani bossowie kartelu, Pacho niszczył system, a także Amaro i jego ciągłe "Cabrón" :D

ocenił(a) serial na 10
maciekwag

3 sezon jak narazie dla mnie chyba najlepszy. Postać Pacho i Peni oraz tego szefa ochrony mistrzostwo świata. Akcja z odcinka na odcinek coraz to lepsza. Kombinacje, podejrzenia.... czuć klimat grozy karteli z tamtych lat, które są świetnie odwzorowane w tym serialu, W TYM SEZONIE!

Co mnie najbardziej wciśka w fotel? Postać szefa ochrony Rodrigeuzów, gośc bryluje między dwoma światami ryzykująć życie własne i własnej rodziny. Nadawałby się na dobrego agenta. Oglądając jego poczynania i ryzyko, całokształt życia jakie panuje w tym sezonie i serialu no wgniata w fotel bez kitu...
best 10/10

maciekwag

Trzeci sezon wgniata we fotel! Dosłownie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones