PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680486}

Narcos

8,5 165 474
oceny
8,5 10 1 165474
7,8 12
ocen krytyków
Narcos
powrót do forum serialu Narcos

później to co nam się prezentuje to typowa Południowoamerykańska telenowela. Denne dialogi, drewniane aktorstwo

ocenił(a) serial na 9
aplauz

Kwestia gustu a ze z gustami sie nie dyskutuje ja tez nie zamierzam dyskutowac z toba...

itisnotme

"nie zamierzam dyskutowac z toba" ale napiszę o tym ;)

ocenił(a) serial na 9
aplauz

No pewno wiele, można temu serialowi zarzucić. Wielu się nie podoba brak wierności faktom ( choć serial do tego nie aspiruje, i kazy odcinek jest poprzedzony info, ze pewne fakty zostały zmienione aby dodać dramaturgi akcji), części nie podoba się obecność lektora, jeszcze innym poszczególne postacie lub aktorzy, znalazłam pojedyncza wypowiedz, gzie ktoś zarzuca płytkość dialogą ( choć przecież to nie jest traktat filozoficzny, a dialogi są wg mnie adekwatne do treści filmu i sytuacji której dotyczą) nie znalazłam jednak żadnej wypowiedzi a złym aktorstwie, sama tez nie zauważyłam aby serial miał taka wadę wręcz przeciwnie, kreacje stworzone przez niektórych aktorów podniosły ten serial na wyższy poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones