PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680486}

Narcos

8,5 165 897
ocen
8,5 10 1 165897
7,8 13
ocen krytyków
Narcos
powrót do forum serialu Narcos

Moim zdaniem to klasyczny skok na kasę. "Narcos" to historia Escobara.Dopóki będą mieli oglądalność,będą to ciągnąć w nieskończoność.Powstanie kolejny tasiemiec-im dalej tym gorzej.Nie zamierzam zgłębiać upadku kartelu Cali. Nie interesuje mnie to.

ocenił(a) serial na 8
Zodiak

Ten serial nie jest tyle o Escobarze, co o agencie Murphym, ktory pomagal w rozbijaniu gangow narkotykowych w Kolumbii. To on byl narratorem - nie Escobar. To nie skok na kase, tylko zamkniecie historii o 2 najwiekszych gangach- Medellin i Cali.
Co do Twoich dwoch ostatnich zdan - ogladac nie musisz, a jesli sie jednak przekonasz - pewnie czasu nie stracisz, bo serial trzymal do tej pory poziom.

ocenił(a) serial na 9
Cerealkiller

Ale fakt,faktem,Escobar(a może sam aktor grający go)przyciągał do serialu,zobaczymy czy dalej będzie również serial trzymał tak wysoki poziom.

ocenił(a) serial na 8
Zodiak

Dokładnie, to serial o narkotykach, a znając, pobieżnie, historię Medelin i Cali nie mogę się doczekać kontynuacji. Tematu jest spokojnie na dwa, trzy sezony :)

ocenił(a) serial na 10
Zodiak

Jak nazywa się serial Narcos czy Pablo Escobar?

Zodiak

Zapewne 3 i 4 część będzie o kartelu z Cali, co też będzie na pewno bardzo interesujące. Biznes kokainowy nie skończył się na Escobarze. Ba, trwa do dziś ;) Tematu jest spokojnie na dwa, trzy sezony jak napisano wyżej. Ja jestem ciekawa co dalej z rodziną Pabla i jego konkurencją.

kamila_galinska

A potem można przenieść akcję do Meksyku, którego baronowie szczególnie zyskali na znaczeniu po upadku kolumbijskich.

ocenił(a) serial na 9
Bartek_K_124

Dokładnie to samo pomyślałem. Po opowiedzeniu historii o zniszczeniu kartelu z Cali przyjdzie czas na compadres z Meksyku.

ocenił(a) serial na 8
Zodiak

Narcos to nie tylko Escobar

Zodiak

hahahahaha Bycie blisko tekstu kultury to słabość dzisiejszych czasów. "Narcos" wciąga jak gąbka, a Escobar przejada się w momencie kiedy umiera - dlatego serial wyreżyserowany jest rewelacyjnie. Jego kontynuacja była zamierzona. I dobrze.

ocenił(a) serial na 7
tratataish

Kontynuacja nie była zamierzona.Przy serialu jego twórcy decydują o kontynuacji dopiero kiedy pierwszy sezon osiągnie sukces.Wtedy scenarzyści chwytają za pióra i piszą kontynuację.Gdyby"narcos" okazał się miernotą nie byłoby kolejnych sezonów.Tak jest przy każdym serialu.

ocenił(a) serial na 9
Zodiak

a mnie interesuje historia Kolumbii i karteli narkotykowych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones