PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680486}

Narcos

8,5 165 254
oceny
8,5 10 1 165254
7,8 11
ocen krytyków
Narcos
powrót do forum serialu Narcos

Moura jako Escobar - rola życia.

siLk_2

Rolę zycia to miał w Tropa de elite. Akcent hiszpański tego gościa jest straszny, za kazdym razem kiedy się odzywał chciało mi się śmiać. W tym serialu powinien zagrać jakiś Kolimbijczyk albo przynajmniej ktoś z lepszymi zdolnościami językowymi.

ocenił(a) serial na 8
MikeParcero

A moim zdaniem, gra bardzo dobrze. Serialowy Escobar jest bardziej eskobarowaty niż prawdziwy ;) Moura, ma niesamowite spojrzenie psychopaty :)

ocenił(a) serial na 9
MikeParcero

Moura specjalnie do tego serialu nauczył się języka hiszpańskiego jest to godne podziwu nie oczekujmy jeszcze perfekcyjnego akcentu

lukasz121246

No to słabo się nauczył. Czy gdyby np zamiast Kota w filmie Bogowie zagrał rosyjski aktor zacinający po polsku wszystko byłoby ok?

siLk_2

Patrząc na jego dotychczasowe osiągnięcia, ciężko będzie mu kiedykolwiek przebić tą rolę. Tylko dziwne, że nie został za nią obsypany deszczem nagród.

guma3

Najbardziej znany jest z Elitarnych, ale tam nie miał jakiejś trudnej roli ponieważ grał chłodnego, działającego bez emocji żołnierza.
Serialu nie oglądałem i tu mam do Was pytanie. Czy warto go obejrzeć?

SpeedyG

Tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones