PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680486}

Narcos

8,5 164 899
ocen
8,5 10 1 164899
7,8 11
ocen krytyków
Narcos
powrót do forum serialu Narcos

Cała akcja rozgrywa się początek lat 90-tych ! a w 8 odcinku w jednej scenie podjeżdża bmw serii 5 model e39 produkowany on był od 96 roku sprawdziłem na wikipedii w niektórych krajach od 95 !

kojotoss

gosciu chcial zablysnac wiedza z gatunku motoryzacji. dobitnie podkreslaja to uzyte przez niego wykrzykniki. czy sie udalo niech sam sobie odpowie xd

kojotoss

Większa rozbieżność czasowa jest w Troi z Bloomem i Pittem, gdzie w jednej scenie widać samolot :P

ocenił(a) serial na 9
kojotoss

Też mi się to rzuciło w oczy, przez co myślałem, że akcja się dzieje na przełomie lat dziewięćdziesiątych i 2000

kojotoss

A o co chodzi z siostrą Ochoa? Najpierw jest że porywają Martę, potem romans z Gustavo ma Marina? Mieli więcej niż jedną siostrę? Wyczytałam gdzieś że była zmiana aktorek.

ocenił(a) serial na 8
Martasek

...ku*** tez się z tym zamotalem...pierwszy sezon jednym ciurkiem zaliczyłem i cos mi z tymi dupencjami nie pasilo albo se pomyślałem,ze może co mi umknelo,ale ni ch***...kilka ladnych dup i się wali we łbie hehe...a błąd z Bmw
klasyczny jak na ich flagowe "gangsterskie" furencje z lat 90....


ocenił(a) serial na 9
kojotoss

Podobno nie trzymają się też ram czasowych jeśli chodzi o broń, której używają bohaterowie... mąż trochę na to narzeka. Ja tam się nie znam ani na samochodach, ani na broni, więc mi to lotto. Mimo wszystko uważam, że jeśli twórcy trzymają się klimatu tamtych lat, postacie mają odpowiednie ciuchy, wystroje wnętrz, narrator Murphy opowiada sporo o faktach historycznych, to mogliby dać aktorom inny samochód czy broń.

ocenił(a) serial na 8
kojotoss

Widzę, że kolega niezwykle spostrzegawczy. Szkoda tylko, że nie zauważył, że w latach 70' i 80' ludzie ubierali się zdecydowanie odmiennie niż jest to przedstawione. Czy to jednak umniejsza wartość tej produkcji? Nie sądzę! :) Nawiązując do wypowiedzi kolegi: pozdrawiam wszystkich - tych kumatych i tych niekumatych również :D

Daniel8919

Stroje akurat są ok. Gdzie widzisz błędy?

ocenił(a) serial na 9
kojotoss

Żadna wpadka. To jest BMW E36, a kabriolety tej serii produkowano od 92 roku. Wszystko się zgadza

bartoszfalba

8 odcinek pierwszego sezonu, nie wygląda to jak E36, a tym bardziej cabrio xD
http://www.imcdb.org/i841820.jpg

ocenił(a) serial na 9
Quellehir

mój błąd, pomyliłem sceny... swoją drogą faktycznie ostra wpadka z tym E39 :O

ocenił(a) serial na 10
bartoszfalba

koledze chodziło o scene gdy do najechanej przez DEA kryjówki Miguela przyjeźdza prawnik bmw e36 czarnej w kabrio :)

ocenił(a) serial na 10
kojotoss

a to gnojki

ocenił(a) serial na 9
kojotoss

to bardzo fajna informacja :) dzieki :) fajnie że chciało Ci się sprawdzić.

kojotoss

Załamałem się!Obejrzałem już kilka odcinków(bardzo mi się podoba) ale byłem przekonany że akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłosci, bo u nas na wsi takich aut nikt nie ma!

ocenił(a) serial na 8
kojotoss

Dodam, że E36 pojawia się w serialu kilkakrotnie choć wyszedł na rynek amerykański w październiku 1990r a żółty kabriolet którym Lew odbiera gangusów z Cali wyszedł dopiero w listopadzie 1992r

kojotoss

Jeśli się dobrze przyjrzysz to w większości filmów znajdziesz podobne wpadki w filmie chyba Katyń, widać afisz McDonalda, w serialu Dom w jednym z odcinków którego akcja dzieje się w 1955 widać przejeżdżającego fiata 126p, a zaczęli go produkować w 1973.

ocenił(a) serial na 7
kojotoss

Facet ma po prostu tyle kasy że ma te bryki wcześniej ;P O jej...

ocenił(a) serial na 9
kojotoss

Macierewicz w akcji widzę...
Tak ten błąd kompletnie zmienia fabułę serialu.

ocenił(a) serial na 9
kojotoss

Też to zauważyłem :D

ocenił(a) serial na 10
kojotoss

a przy okazji - kto zwrócił uwagę na zgrabnie "przemyconą" reklamę Windows 95 w ostatnim odcinku?

kojotoss

np. serial "Vegas" dzieje się w roku 1960, a pojawiają się samochody z lat 1962-64... takie wpadki często się zdarzają, miłośnicy motoryzacji wychwycą, ale przeciętny widz zobaczy 'stare auto' i ogólnie ważne by klimat realiów zachować :)

kojotoss

masakra... :/ cały serial do zaorania... ;D

Publius

A tak na serio, to dodaj to do ciekawostek w kategorii "błędy w filmie".
W ostatnim sezonie jest też błąd, że widać stelaże statywów kamer podczas sceny, gdzie z góry jest pokazane, jak generał taranuje auto uciekającego bossa.

kojotoss

Escobar zginął w 93 roku w latach 91-92 siedział w więzieniu co nie przeszkadzało mu kierować organizacją. Złote czasy karteli narkotykowych to lata 70 i 80.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones