PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680486}

Narcos

8,5 165 604
oceny
8,5 10 1 165604
7,8 13
ocen krytyków
Narcos
powrót do forum serialu Narcos

Escobar miał 166 cm wzrostu czyli był, co tu dużo mówić, knypkiem. Było paru takich knypków w historii, co to musiało światu koniecznie coś udowodnić.

wrongman7

Moura jest przede wszystkim Brazylijczykiem i wszystkie swoje kwestie wypowiada z brazylijskim akcentem, co ujmuje wiarygodności kreowanej postaci i, co gorsza, bywa momentami niezrozumiałe. Nastawiłem się na oglądanie z hiszpańskimi napisami, a musiałem się kilkakrotnie posiłkować także angielskimi, gdyż nie szło odgadnąć, co powiedział. Z kilkoma innymi aktorami latynoskimi jest podobnie - są nie na swoim miejscu.

jauregi88

Moura jest tak cienki z hiszpańskiego, że aż uszy bolą i nie przekonuje mnie tłumaczenie, że to serial dla międzynarodowego widza. Ale tak to jest jak reżyser zatrudnia kolegę z Tropa de elite-merytoryka schodzi na drugi plan.

ocenił(a) serial na 9
jauregi88

Jak znasz Hiszpański i masz hiszpańskie napisy - to nie rozumnie jakie znaczenie ma wymowa aktora? Przecież napisy nie maja akcentu??!

ocenił(a) serial na 7
caligulaam

Przecież wymowa aktora ma duże znaczenie, jakby w ktoś grał w międzynarodowej produkcji Polaka i miał np. rosyjski akcent, to by ci nie przeszkadzało? Escobar powinien mieć akcent paisa, typowy dla Medellín, taki, jak jego kuzyn Gustavo i sicarios.

ocenił(a) serial na 9
wrongman7

Pogarda może człowieka zniszczyć, może tez uczynić z niego potwora, to tak bardzo na marginesie Twojego komentarza o knypku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones