PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680486}

Narcos

8,5 165 928
ocen
8,5 10 1 165928
7,8 13
ocen krytyków
Narcos
powrót do forum serialu Narcos

czyzby na serio tak pablo nagle stal sie nikim i stracil caly majatek?
przeciez on mial miliardy dolarow i nagle co w 2 odcinki zrobili z niego dziada?

ocenił(a) serial na 10

mieć miał. Sama jego żona przecież jak rozmawiała z kartelem z Cali ( którzy upadną w 3 sezonie) mówiła, że moze sprawdzić ile warte są wszystkie pabla posiadłości w zamian za znikniecie z kraju wraz z dziecmi. Jeżeli chodzi o pabla to miał kase, ale nie mógł jej w żaden sposób przechwicic. Miarka się przebrała i już w sumie po zabiciu swoich w Catedral miał już przekichane do samego końca. W sumie dobrze oodaje tekst jego w catedral w 10 odc 1 sezonu,,, wszystko spier....do....liłem. Jeżli chodzi o fakty historyczne to jego smierć miała miejsce na dachu w 1993 roku , dzien po urodzinach . Miał na sobie klapki i smierdział chinszczyną starą. Także tak naprawdę i wtedy kasy już nie miał.

użytkownik usunięty
mateuszz27

niezly upadek w sumie co ?
z takiego kozak bossa na samo wyladowal dno

ocenił(a) serial na 10

ja to się dziwie jego logice xD. Niewiem za kogo on się uważał, niby wykrzało go,że ktoś grozi jego rodzinie, a sam zabijał czyjeś i to jeszcze dzieci jak podkladał bomby. I jeszcze chciał być prezydentem hehe smiechu warte..

użytkownik usunięty
mateuszz27

nie no był mega killerem i kozakiem

ocenił(a) serial na 10

szkoda mi sie go zrobiło w 9 i 10 odcinku. Chciał tylko wyjść na zewnątrz i jeszcze te urodziny ...

ocenił(a) serial na 9

Cóż, mania wielkości.

ocenił(a) serial na 10
Tortuga033

szkoda mi go było w 9 i 10 odcinku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones