PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800686}

Nawiedzony dom na wzgórzu

The Haunting of Hill House
7,8 56 417
ocen
7,8 10 1 56417
7,2 9
ocen krytyków
Nawiedzony dom na wzgórzu
powrót do forum serialu Nawiedzony dom na wzgórzu

Bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 9

#1 Ciekaw jestem co sądzicie o ciąży żony Steve'a.. przecież Steve poddał się wazektomi ?

#2 w którym momencie ojciec rodziny umarł i dołączył do nieżyjącej żony i Nell?

#3 dlaczego duchy ich nawiedzały skoro okazały się neutralne? Po co te strachy?

ocenił(a) serial na 9
Narcoser

1.A nie byla to tylko wizja Stevena kiedy ten byl nieprzytomny?
2. Kiedy ojciec ze Stevenem byli juz w domu i Steven wpadl do czerwonego pokoju przez uchylone drzwi, aby ratowac brata, ojca uderzyl duch ( juz nie pamietam dokladnie ktory ) a ten padl i zrobil sie czarny. Wtedy umarl.

Narcoser

1. Nie wiem. Pewnie sie da odwrocic skutki - tak mowia google.
2. Ojciec zawarl pakt z matka, ze zostanie z nia, ale niech wypusci dzieci, dlatego jak wracaja ze Stevem do domu widac cialo ojca przy kreconych schodach.
3. Nie wiem, dlaczego, ale nie nawiedzaly ojca, a pozniej pozwolily Stephenowi opuscic dom bezpiecznie - wydaje mi sie, ze nie moga zaatakowac obecnego wlasciciela, z racji, ze od niego zalezy ich byt (czy dom bedzie dalej istnial). Nellie caly czas nawiedzala tak naprawde ona sama - dopiero umierajac dowiedziala sie, ze pani z krzywa szyja to ona sama. Natomiast sama sie zastanawiam, co z Lukiem i panem w kapeluszu + dlaczego matka, choc tu obstawiam jej wrazliwosc, ale wtedy tez bardziej ruszalyby Theo, wiec nie do konca mi sie klei ta teoria.

ocenił(a) serial na 9
mjju

Jeśli to coś pomoże, to Luk widział pana w kapeluszu tylko raz, kiedy szukał swojego kapelusza ponieważ rodzice znaleźli ten kapelusz i podarowali go lukowi żeby "dorósł" i nie bał się potworów. więcej go nie prześladował, Luka prześladował jego strach i wyobrażenie tego co widział w dzieciństwie( pan w kapeluszu to ten mężczyzna, który się zamurował w piwnicy, jego historię opowiada w ostatnim odcinku kochanka Theo kiedy leżą w łóżku (wizja Theo kiedy jest nie przytomna w czerwonym pokroju)). Nell widzi cały czas samą siebie. Więc duchy były neutralne tylko ujawniały się jak ktoś zakłócał ich pokój.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones