PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800686}

Nawiedzony dom na wzgórzu

The Haunting of Hill House
7,8 56 420
ocen
7,8 10 1 56420
7,2 9
ocen krytyków
Nawiedzony dom na wzgórzu
powrót do forum serialu Nawiedzony dom na wzgórzu

Jw, nie mogę się pozbierać, Netflix wraca do jakości! :)

Masters3

I zeby bylo malo to jeszcze masz na imie seba hahahaha

ocenił(a) serial na 6
plone

Haha :D Dobre :D mądre jak cała Twoja rodzina razem wzięta :D

Masters3

Slowa takiego pazia lataja mojej rodzinie kalafiorem, ale skoro juz znasz swoje miejsce w szeregu seba to dla pocieszenia ci powiem ze twoje heroiczne proby obrazenia wszystkich wokol sa coraz bardziej wypukle i niedlugo odleca jak helowy balon. Zacieram rece z radoscia, zasiadam w pierwszym rzedzie i czekam na finalowe przepoczwarzenie w turbo-sebatrona-trzymiliony

ocenił(a) serial na 6
plone

Chryste, kolejny po wieczorówce, imiona piszemy wielką literą, prostaku :) to tak na marginesie, a po drugie, zacznij takie teksty sprzedawać "raperom" podwórkowym, może znajdziesz kolegów na swoim poziomie :)

Masters3

nie zaczyna sie duza litera kiedy oponent nie ma powazania, a druga sprawa to dzieki za dobra rade ale jest rownie bezsensowna jak reszta twoich wypowiedzi. poza tym to jaki masz problem z ludzmi po wieczorowce? chyba ze stosujesz odwrocona psychologie, ale nie spodziewalbym sie po tobie takich trikow

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Masters3

dyskusja z toba jest super, a brniecie w nia to czysta przyjemnosc, zwlaszcza kiedy widze twoje slabe nerwy, marna wyobraznie i waski zasob inwektyw. bawi mnie to ze uwazasz, ze jestes w stanie mnie urazic swoimi wyzwiskami, kiedy widze jak odpisujac mi robisz sie coraz bardziej czerwony, a piana z pyska toczy ci sie jak z plusza. proponuje ci dodac ":D" po co drugim slowie, wtedy bedziesz wygladal na jeszcze mniej spietego, a sila twoich wyzwisk wzmocni sie kilkukrotnie. jestem daleki od wyciagania pochopnych wnioskow, ale sadzac po twoich wypocinkach zakladam ze musisz miec czarny pas z psychologii i pewnie bys niezle wymiatal w niejednym zakladzie zamknietym. zastanawia mnie tylko czy jako personel czy jako pacjent. mam swoj typ, ale tak jak mowilem jestem daleki od wyciagania pochopnych wnioskow ;)

ocenił(a) serial na 6
plone

Stary, nawet mi się czytać nie chce :D Ja w Anglii mieszkam i pracuję, a dla mnie pracują właśnie takie przygłupy jak Ty :D agencja ich wysyła więc mam idiotów na co dzień :D Chociaż Ty, jesteś wyjątkowo durny, nie powiem :D

Masters3

jestes nudny jak ch*j i bez polotu, odechcialo mi sie z toba gadac

ocenił(a) serial na 6
plone

Jeszcze tu jesteś? Przyjaciół szukasz? Weź idź pogadaj z matką albo ojcem, jeśli jest jeszcze trzeźwy :D

Masters3

idz obciagnij szefowi ministrancie, albo wyslij swoja siostre jezeli juz jadles

ocenił(a) serial na 6
plone

No i wyszła z Ciebie cała bieda umysłowa, o tym właśnie mówiłem prostaku :) ehh...patus

Masters3

No i wyszła z Ciebie cała bieda umysłowa, o tym właśnie mówiłem prostaku :) ehh...patus

_Garret_Reza_

Też nie mam pojęcia skąd tak wysoka ocena. Musiałem tu zaglądnąć, żeby spróbować to zrozumieć. Chociaż może i się domyślam. Przedział wieku głosujących tak wysoko. Czyli 14-17 latkowie (powyżej to wyjątki). Jeszcze nic w życiu nie widzieli i nie przeżyli. Jeszcze wielu rzeczy nie rozumiejący, ale tłumaczący to po swojemu. No ale cóż. Każdy ma prawo do własnego zdania, osądu i gustu. Jeden lubi córkę, drugi teściową, a trzeci i córkę i teściową. Jedno jest jednak pewne. Ktoś z nich na pewno nie ma racji :-) Więc...

ocenił(a) serial na 8
Henryk_Kowalski

Wiesz, że to co napisałeś nie ma żadnego sensu?

ocenił(a) serial na 8
Masters3

Chyba zabłądziłam w internecie. Żenująca dyskusja...

ocenił(a) serial na 6
nero9814

W której sam wziąłeś udział, brawo. Nie dociera do nikogo, żeby skończyć komentować tak więc sorry...psa by szybciej jakiejś magicznej sztuczki nauczył.

ocenił(a) serial na 8
lokiloki1915

Ludzie o wygórowanych oczekiwaniach wobec szeroko pojętego życia z reguły są permanentnie nieszczęśliwi. W odróżnieniu od nich, będąc u kresu, będziemy mogli śmiało powiedzieć "ale miałem zajebiste życie" :D

ocenił(a) serial na 8
czlowiekfrank

Nie tyle Netflix ile Mike Flanagan rozwija się z projektu na projekt. Niby cały czas od 2013 roku bierze się za podobny motyw, a jednak za każdym razem robi to w inny sposób.

ocenił(a) serial na 8
_Garret_Reza_

Faktycznie jeden z niewielu twórców, który robiąc dla Netflixa zawyża swoje loty. Przedtem robił przyzwoite horrory, a teraz ten serial, to chyba najlepsze, co w karierze nakręcił póki co. W jakiś sposób cały czas ogarnia straumatyzowanych ludzi, których traumy jako duchy się zazwyczaj objawiają, ale pomysł wyjściowy za każdym razem jest inny.

ocenił(a) serial na 8
Roy_v_beck

Osobiście wciąż stawiam najwyżej "Oculusa", ale to chyba będzie remis z "Nawiedzonym domem...". Pierwszy tytuł od razu zaskakuje inteligentną konstrukcją, a drugi zaskakuje tym dopiero pod koniec, ujawniając przyczynę zachowania matki, co straszyło Nellie oraz naturę Red Room. Tutaj już trzeba to obejrzeć drugi raz, żeby w pełni docenić konstrukcję.

_Garret_Reza_

Idealnie podsumowane! Podobały mi się wszystkie jego tytuły, które do tej pory widziałam, "Oculus", "Hush", "Gra Geralda". Każdy zostaje w pamięci, ale "Nawiedzony dom..." przebija wszystko.

ocenił(a) serial na 9
czlowiekfrank

Odcinek o Nell to było absolutne arcydzieło, szkoda, że końcówka trochę "siadła", naprawdę po tych środkowych odcinkach mój apetyt się zaostrzył :P Może gdyby zrobili jakieś 8 odcinków zamiast 10, to byłaby większa dynamika

czlowiekfrank

Mnie też ten odcinek zniszczył!:) Ostatnio miałam tak chyba podczas oglądania "Zagubionych", ewentualnie "Dark", więc chyba kolejny serial pokocham za takie wątki.

ocenił(a) serial na 9
czlowiekfrank

Faktycznie świetna końcówka, ale przy Twin Peaks to jednak spacerek po parku :P

ocenił(a) serial na 7
czlowiekfrank

Nie przesadzajmy. Serial dobry, ale nadal najlepszym serialom Netflixa brakuje trochę do poziomu tych najlepszych seriali HBO:
Sopranos, Prawo ulicy, Rzym, GOT (pierwsze 4 sezony), Detektyw (1 sezon) itp.

Przykładowo Narcos od Netflix jest co najwyżej tak dobry jak Zakazane imperium HBO,
ale nawet nie jest blisko takich seriali HBO jak Sopranos czy Prawo ulicy. Im dorównał jedynie Breaking Bad od AMC.

Nawiedzony dom na wzgórzu oceniam na naciągane 8/10, ale równie dobrze mógłbym dać 7,5/10.
Dobry dramat, słabszy horror. Największe wrażenie zrobiły epizody 5 i 6, ale później już nie było tak dobrze.
W sumie brakowało w serialu pi....dolnięcia, bo nie było efektu wow..

ocenił(a) serial na 8
returner

Faktycznie im dalej w las, tym gorzej, tylko hmm, porównywać Nawiedzony dom do Sopranos czy Prawa ulicy to jak porównywać Matrixa do Pulp Fiction - to są zupełnie inne gatunki.
Co do GOT, to niestety wymiękłem AŻ po dwóch pierwszych sezonach - fabuła toczy się tam jak krew z nosa, nie dałem rady dłużej. Ale za to Westworld ubóstwiam. I może też się wezmę za nadrobienie tego Detektywa ;)

ocenił(a) serial na 8
czlowiekfrank

właśnie obejrzałem 5-ty odcinek i jest mega, klimat bardzo mi się spodobał.
Serial to bardziej thriller mocno psychologiczny z elementami nadprzyrodzonymi, a nie horror, liczę na 2gi sezon, nie znam jeszcze zakończenia ,ale zmartwiłem się słysząc, że 2gi sezon prawdopodobnie będzie inną historią z inną obsadą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones