PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800686}

Nawiedzony dom na wzgórzu

The Haunting of Hill House
7,8 57 tys. ocen
7,8 10 1 56979
7,2 9 krytyków
Nawiedzony dom na wzgórzu
powrót do forum serialu Nawiedzony dom na wzgórzu

Jak bardzo jest straszny w skali 1-10?

ocenił(a) serial na 8
ms_Glizda

Jakieś 4? Więcej tu dramatu, niż horroru.

ocenił(a) serial na 5
ms_Glizda

naciagana dwojeczka , to nie horror , nic tu cie nie wystraszy oprocz nagle wyskoczenia elementu zza rogu to wszystko ni to horror ni to mroczne klimaty , taki se

ocenił(a) serial na 8
ms_Glizda

Po kilka jumpscarerów na odcinek, tak mniej więcej. Właściwie tylko dwie sceny wywołały u mnie niepokój, z czego żadna nie była jumpscerem (jedną można nawet przegapić, jeśli nie ogląda się uważnie). Serial jest świetny, wciąga i ma fajny klimat, ale jako horror, który ma straszyć... no nie do końca (chociaż myślę, że nie to było głównym celem twórców).

samwise_6965

Które sceny?

ocenił(a) serial na 8
sylawia

Lekki spoiler: sceny z gościem w kapeluszu, którego widzi Luke i kobieta z krzywą szyją, która po prostu stoi wśród rozmawiających w domu pogrzebowym.

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 3
ms_Glizda

W skali 1-10 dał bym 3

ms_Glizda

Kurde, no powiem wam, że obejrzałam 1,5 odcinka i uważam, że jest straszny. Ale ja generalnie nie oglądam horrorów, bo się boję. :P Tylko, że ciekawi mnie bardzo i te 1,5 odcinka ma mega klimat i fajny temat. Z perspektywy całości możecie powiedzieć czy będzie tych wyskakujących rzeczy, zatrzymań na jednym miejscu, żeby cię denerwować, że zaraz coś wyskoczy i tych dźwięków z otwartej buzi mniej? :)

ms_Glizda

1, Kompletnie tu nie widzę nic z horroru.