Niania w wielkim mieście

2017 12 odcinków
Niania w wielkim mieście
7,2 1 370
ocen
7,2 10 1 1370
236
chce zobaczyć
powrót do forum serialu Niania w wielkim mieście
  • Czy tylko mnie drażnią teksty typu "proszę Cie" , " błagam Cie"? Zauważyłam że te dwa stwierdzenia ( i to nie tylko w tym serialu) są bardzo nadużywane. Dajmy na to scenę z 2 odc, która trwa minute !!! do głównej bohaterki przychodzi koleżanka i w rozmowie pomiędzy sobą 3 razy pada stwierdzenie "BŁAGAM CIĘ" ! W późniejszych scenach "proszę CIe" też z kilka razy, Czy to normalne ? Pytam, więc czy tylko mnie to tak drażni, co powoduje że nie mogę tego oglądać czy może ktoś ma podobne odczucia ?. Pozdrawiam

• patrixcia W życiu tez ludzie nadużywają tych zwrotów.

• Witold_Nawrocki ocenił(a) ten serial na: 8

patrixcia Myślę, że do przyjęcia przez Polaków są jedynie zwroty z PSÓW.
    Niektórzy ludzie mają swoje zwroty i wolę tu nie przytaczać jakie i to nawet można odgadnąć skąd pochodzi.

• Witold_Nawrocki chodzi o to, że mnie to drażni i myślę, że jest to nie do przyjęcia. tak samo jak dziwienie się i głupie odpowiadanie z niedowierzaniem " proszę?" "słucham?" na jakiekolwiek zadane pytanie w scenie. męczy mnie to już bo słyszę, to w każdym nowym polskim serialu.

• Witold_Nawrocki ocenił(a) ten serial na: 8

patrixcia Niestety mam wątpliwości czy scenarzyści czytają nasze komentarze.
    A nawet jeśli to nie potrafią wpoić aktorom prawidłowych wypowiedzi i ze względu na koszty kolejnego kręcenia tej samej sceny, odpuszczają sobie. Odcinek serialu żyje jeden dzień.
    Zauważam w serialach dużo poważniejsze błędy i naprawdę na Filmwebie nie było miejsca żeby wszystkie się zmieściły. Pomijam np ułożenie przedmiotów na stole podczas kręcenia sceny z drugiego ujęcia ale inaczej ubrana aktorka w tej samej scenie to już śmiechu warte.
    Pozdrawiam.

• budny1987 ocenił(a) ten serial na: 3

patrixcia ...