PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600816}

Nibylandia

Neverland
6,3 2 233
oceny
6,3 10 1 2233
Nibylandia
powrót do forum serialu Nibylandia

Dla mnie chyba jeden z lepszych seriali tego roku. Siedziałem na pełnej ekscytacji.

ocenił(a) serial na 7
kseroboy1234

miałem to samo , klimat , postacie , ciekawa fabuła wszystko było takie "świeże" i bardzo ciekawe czekam na następne odcinki :)

ocenił(a) serial na 10
Arti58

mnie także bardzo się podobał :) czy ktoś może wie kiedy będzie następny odcinek?

ocenił(a) serial na 7
Ami1994

już jest od jakiś 3-4 dni ale nie ma napisów :(

ocenił(a) serial na 8
Arti58

obejrzałam pierwszą część, wie ktoś kiedy będą następne?

ocenił(a) serial na 10
yska1988

obejrzałam na razie 1 częsc, ale nie mogę znalezc 2 :(... nie wiem, czy juz jest, ale jeśli tak, to podajcie link, ;))

Ami1994

2 jest na torrenty.org

ocenił(a) serial na 10
wikusia16

czy można obejrzec gdzieś 2 częsc online, czy tylko poprzez pobranie na komputer? :)

ocenił(a) serial na 7
Ami1994

online na razie brak

ocenił(a) serial na 10
Arti58

ja już znalazłam na zagranicznej stronie :) wpisałam w google "neverland part 2 online" - jest na jednej z pierwszych strony, z tym, że po angielsku ;) miłego oglądania :D

ocenił(a) serial na 8
Arti58

są dwie części z napisami na serialach (twoje-seriale tv)

ocenił(a) serial na 10
tortelini

tej drugiej częsci jeszcze nie przetłumaczono, ale myślę, że na dniach możemy się jej spodziewac z polskimi napisami :)

ocenił(a) serial na 7
Ami1994

są napisy :) '24'

ocenił(a) serial na 10
Arti58

nie rozumiem czemu na filmwebie jest napisane że całosć trwa 4h skoro były tylko 2 części które trwaly ponad 2 h

ocenił(a) serial na 7
marylou01

na imdb jest napisane 240 min , więc czeka nas jeszcze jeden ostatni odcinek wtedy wyjdzie 240 min (4h) każdy odcinek średnio 80min :)
czekamy ...
serial bardzo fajnie się ogląda:)

ocenił(a) serial na 10
Arti58

Arti58 czy mógłbyś podac link do 2 czesci z napisami? bo nadal nie mogę znalezc :( bardzo proszę ;)

ocenił(a) serial na 7
Ami1994

dostępny jest w sieci "wszędzie" part II plus napisy na stronie napisy :) '24' wiec pogadaj dobrze z kolegą Google a na pewno Ci pomoże i dacie sobie wspólnie radę linków się nie przykleja :)
part II z wklejonymi napisami pl to stworzyłem dla siebie na potrzeby swojego telewizora w sieci go nie ma w sieci

ocenił(a) serial na 10
Arti58

ok, dziękuję Ci bardzo, dalej juz sobie poradzę ;))

ocenił(a) serial na 10
Arti58

już jest druga częsc z napisami na kino pecetowiec ;)

ocenił(a) serial na 8
kseroboy1234

Zgadzam się! :D
Bardzooo Ciekawe, nie moge się doczekać 3 odcinka !<3
Zaaapowiada się świetny serial Q ;P

Devil_Or_Angel

Ale 3 odcinka nie będzie.

ocenił(a) serial na 8
kseroboy1234

Jak nie bd ?

Devil_Or_Angel

Przecież jest to miniserial składający się wyłącznie z dwóch odcinków. Czytaj info :/

ocenił(a) serial na 7
kseroboy1234

sam czytaj info brakuje jeszcze 80 min wiec jak ?
i co myślisz ze to tak powinno się właśnie skończyć jak part II ? to gratuluje inteligencji - przecież gołym okiem widać ze tam czegoś brakuje :)

Arti58

Tak, brakuje dalszej historii Piotrusia Pana, która jest już znana... Moim zdaniem serial się już skończył - właśnie tak jak się skończył skończyć się miał. Czytałam, że serial miał mieć tylko dwie części i to był taki jakby prequel do historii o Piotrusiu... no i tak właśnie było. Mi tam wszystko pasuje i niczego nie brakuje. No ale szkoda, że to już koniec bo bardzo mi się podobało :)

ocenił(a) serial na 7
_Anika_

możliwe że masz rację tylko co z tym czasem mini serii - gdzie wszędzie jest napisane 240 min ?
to by było coś strasznego jakby tak się to skończyło...
cały czas czekam na part III :)

Arti58

Nie wiem co z tym czasem ale obawiam się, że to był jakiś błąd. Pisze, że serial jest z grudnia 2011 a jak wiemy grudzień 2011 już minął, a dalszego ciągu nie ma więc...niestety raczej...

ocenił(a) serial na 9
_Anika_

bardzo dobry , postuluje o dalsze części bo już dawno nie widziałam tak dobrze skonstruowanego scenariusza gdzie wszystko by się uzupełniało z oryginałem szacun dla scenarzystów większość aktorów ok no może ta aktorka grająca indiańską księżniczkę grała trochę drewnianie ale ogólnie produkcja na najwyższym poziomie

Arti58

Nie rozumiem o co wam chodzi z tym czasem. Na filmwebie jest podane, ze całość trwa 2h i 49 min, mam dwa odcinki, jeden trwa 1h 22min, drugi trwa 1h 20 min, co razem daje 2h 42 min. Więc wedlug filmwebu jedynie brakuje 7 minut (widocznie jakas scena zostala wycieta), a nie 80 min, jak to niektorzy pisza :)

Arti58

Powiedz mi co ma inteligencja do umiejętności czytania ze zrozumieniem? Raczej nie wytykałbym jej braku u innych, gdy samemu nie potrafi się pojąć faktów napisanych jak wół. Z resztą gdybyś trochę poszperał po stronach anglojęzycznych, chociażby głupiej wiki a skończywszy na oficjalnej stronie serialu, to wiedziałbyś ile dokładnie serial liczy odcinków, a nie sugerował się błędami na filmwebie. których jest mnóstwo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
kseroboy1234

Ja bez pełnej ekscytacji, ale z pewnym zaciekawieniem ... Ogólnie spoko można obejrzeć, dosyć ciekawie ukazana historia "Piotruś Pan - prolog", ale niestety sporo niedociągnięć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones