PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485618}

Nie igraj z aniołem

Cuidado con el ángel
7,4 6 568
ocen
7,4 10 1 6568
Nie igraj z aniołem
powrót do forum serialu Nie igraj z aniołem

O ile pamiętam było mówione że JM przesyła Marichuy prezent bo minęły 2lata od ich ślubu potem minęło jeszcze kilka miesięcy. Jeśli się nie mylę to mały powinien mieć już ponad rok,może półtora...tymczasem czas się dla niego zatrzymał:)

pati1109

Ktoś mi tu kiedyś pisał, że rozwój małego Juanita będzie stał w miejscu.

Vanessa100

Chyba to byłam, ja, ale nie pamiętam. Wiem, że komuś to raz napisałam.

Policzmy:
2 lata temu JM ożenił się MCh a po kilku dniach wzięli ślub (po tygodniu jeśli się nie mylę). Po 9 miesiącach narodził się Juanito, a więc od jego porodu powinno minąć 15 miesięcy, czyli mały ma rok i 3 miesiące. Następnie Ana Julia zajdzie w ciążę i urodzi biedaczka przez rozporek (szczęście że poród odbierała Marichuy, dzięki temu MCh ma doświadczenie w odbieraniu dzieci przez rozporek). Oczywiście minie kolejnych 9 miesięcy do porodu AJ, czyli mały będzie miał 2 latka, a nadal zostanie taki, jakim jest teraz.

JM wiem, że mówił w jednym odcinku (chyba w tym w którym wróci), że być może jego synek potrafi już sam chodzić. Śmieszne to.

ocenił(a) serial na 8
lucre

Czyli będzie mieć 2 lata a dalej będzie gaworzącym bobasem ..to śmieszne ;p

lucre

To ile oni na pampersy wydadzą? :D

Dziwne, że totalnie nikt w tej teli (nawet super hiper mega lekarze JM i Eduardo) nie zauważa, że Juanito jest... opóźniony w rozwoju.
No ale oni wszyscy są tak bystrzy, że hej - Blanka/Ivette nałożyła perukę z kręconymi lokami, zdjęła okulary, założyła atrakcyjne ciuchy i nikt nie mógł rozpoznać w niej Blanki. Nawet świetny psychiatra JM :D:D

pati1109

bedzie wiecznie mlody xD

Samarrita

dokładnie, ma dobre geny :D:D

Samarrita

Wczoraj obejrzałam ostatni odcinek i Juanito dalej nie chodzi i nie mówi :D
I nikt tam tego nie zauważa ;)

pati1109

pati1109, hah do tej pory byłam święcie przekonana, że zdjęcie w Twoim awatarze, to twój wizerunek.
Przed chwilą znalazłam to zdjęcie w necie i okazało się, że to Ana Brenda Contreras ;))

Vanessa100

No nie...dobreee :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones