Jaki inny serial polecacie dla fana, który dobrnął niestety do końca
Supernatural?
Serial "Łowcy Koszmaru" (ang. FreakyLinks) jest w podobnym tonie.
Z innych: The Walking Dead, Gra o Tron, American Horror Story, Breaking Bad, Synowie Anarchii, Sherlock, The Wire.
Może nie ten klimat i tematyka ale Breaking Bad to mistrzostwo świata to chyba najlepszy serial w historii tv.
Jak nie widziałeś to oczywiście Gra o tron. Ponadto Czysta krew, Dexter, Banshee, Hannibal, Bates motel, Rectify czy "Ray Donovan".
Do pośmiania "Teoria wielkiego podrywu" , "Przyjaciele" albo "Różowe lata '70-te".
Warto też zwrócić uwagę na "Miecz prawdy" świetne fantasy.
Jeśli ma być podobny to "Constantine" tyle że trwa tylko 1 sezon i ma 13 odcinków, ewentualnie "True Blood" ale to bardziej porno o wampirach i innych dziwolągach.
Jeżeli nie oglądaleś/aś Tajemnice Smallville to bardzo polecam,wspaniały serial.
Ma 10 sezonów,ale np. dla mnie czy więcej tym lepiej,ponieważ nie lubię się szybko rozstawać z serialami które bardzo lubię ; )
Co do serialu to tak jak przeważnie w każdym trzeba przebrnąć początek a dalej pójdzie gładko ; )
Polecam nie pożałujesz !
Mogę także zaproponować " Nastoletni Wilkołak " nawet niezly ,ale nie dorasta do pięt Supernatural i Smallville ; )
Oglądałem także Pamiętniki Wampirów i śmiało napiszę,że ciekawy serial... dużo osób pisze ,że to romanslidlo dla dzieciakow,otóz nie prawda mam 21 lat i przyjemnie mi sie to ogladalo ; )
Pzdr.
Co do Pamiętników wampirów również oglądałam. 2 pierwsze sezony trzymają poziom. Nawet warte obejrzenia. Wątek trójkąta robił tło dla akcji więc tak nie raził w oczy. Niestety od połowy trzeciego sezonu akcja schodzi na dalszy plan, a serial skupia się już tylko wokół głównej bohaterki i jej "dramatycznych" wyborów. No ale tak już jest jak się Julie zostawi samą...
O czym mniej więcej jest to Smallville?
Wiki, Smallville jest to serial o pewnym chłopaku zyjącym na farmie ktory posiada ponadludzkie moce.. jest zakochany w dziewczynie z ktora razem chodzi do szkoly, o jego zdolnosciach nikt nie wiee procz jego rodzice , tego sekretu nie moze zdradzic,poniewaz bylby w niebezpieczenstwie... w odicnkach zobaczymy jak on ratuje ludzi przed potworami w ciele ludzkim itp..
Naprawde ciekawy serial ; ) ciezko jest napisac o czym to,trzeba to po prostu zobaczyc,proponuje obejrzec 1 sezon a dalej postanowisz co dalej ; ) zobaczysz tam sceny milosne , ktore sa bardzo wzruszajce jak dla mnie ; )
Jak dla mnie to serial jest na pierwszym lub drugim miejscu ,ciezko jest porownac z Supernatural... ; )
ok dzięki :D jak przebrnę przez sesję to na pewno do niego zaglądnę, bo też jestem fanką długich seriali trzymających poziom:) Tak trudno rozstać się z bohaterami do których się przyzwyczaiło przez tyle lat...
Khem, opisując Smallville nie użyła bym stwierdzenia "o pewnym chłopaku". Ok, może jestem fangirlem, ale no prosze, wymieniasz Smallville (w Polsce znane jako "Tajemnice Smallville") i nie zaznaczasz, że jest to serial opowiadający o życiu Clarka Kenta zanim stał się SUPERMANEM. No prosze ;_; Ominąć tak ważną rzecz? D:
Spróbuj obejrzeć "Doctora Who". Ma trochę specyficzny klimat, ale dla mnie to najgenialniejszy serial, jaki kiedykolwiek oglądałam (chociaż SPN jest tuż za nim). Ważne tylko, żeby się nie zrazić po kilku pierwszych odcinkach, bo później jest coraz lepiej. :)
Nigdy chyba nie zrozumiem fenomenu tego serialu, a widziałam 5 sezonów... Co w większości jest zasługą Tennanta, bo naprawdę potrafił grać wariata:)
chciałam go polecić. zaczęłam oglądać z nadmiaru wolnego czasu. 1 odcinek nowego doktora Who wydał mi się, cóż, żałosny ;D cieszę się jednak że skusiłam się na następny odcinek (głównie dzięki wysokim ocenom i oglądalności) i teraz nie mogę się oderwać ;)
Za pierwszym razem jak "dobrnelam" do aktualnego konca (jutro nowy odcinek!!) to po prostu zaczelam od nowa ;]
To jeden z niewielu seriali, ktory obejrzalam caly do konca i wciaz mi malo.
Mi sie podobal Dexter, chociaz dopiero mnie wciagnal tak na maxa po paru pierwszych odcinkach (nie pamietam 4, czy 6). Probowlaam sie wkrecic w Gre o Tron i mimo ze lubie takie koimaty to nie dalam rady. Poza jednym aktorem, ktorego lubie (a ktory dlugo nie pogral) to do nikogo tam nie zapalalam ani sympatia, ani nienwiscia, a trudno sie wtedy w historie wciagnac. Tak samo z Homeland (moze i fajna akcja ale nikogo ani nie lubie, ani nie nie lubie).
Ale probowlaam ogladac Grimm. A skoro ma sie rozkrecic pod koniec sezonu, to moze po prostu dam mu jeszcze szanse, zwlaszcza ze tematyka podobna ;) Teen Wolf lubilam, ale tylko do 4 sezonu. Podobnie Arrow, 1, 2 ok, ale 3 sezon przemeczylam i juz nie wracam ;] I tak samo SoA :/ Do tej pory tylko Supernatural mam nadzieje, ze nie skonczy sie nigdy :D
Polecam the originals. Jest to spin off pamiętników wampirów. Dużo akcji, genialne postacie zwłaszcza główny bohater. Mimo, że jestem z pamiętnikami praktycznie od początku to bardziej mi podchodzi właśnie the originals. Ma dopiero 3 sezony.
Poza tym obowiązkowe jest breaking bad :D Jest to serial dość krótki tylko 5 sezonów
Skorzystam z okazji i zapytam. Kilka osób polecały mi prison break i grę o tron. Warto zaczynać?
Grę o Tron jak najbardziej! Pomimo kilku minusów to naprawdę solidny, dobrze zrobiony serial :)