Nie z tego świata
powrót do forum 4 sezonu

Czy wie może ktoś kiedy będzie sezon 4 z lektorem? Uwielbiam ten serial :) i ogladałam juz sezon 4 ale z napisami i chciałabym wiedzieć kiedy będzie z lektorem...

ocenił(a) serial na 10
Blood_Girlv

z tego co mi wiadomo to nawet 3 sezonu nie puścili do końca z lektorem, więc 4 nie masz się co spodziewać, bo nigdzie w żadnej stacji tv nie puszczono 4 sezonu z lektorem.

ocenił(a) serial na 10
Blood_Girlv

Jest na polsacie a jesli chcesz sciagnac to tu masz stronke http://www.prison.org.pl/news.php

ocenił(a) serial na 10
1991kamil1910

moim zdanie duzo lepiej oglada sie z napisami;)

ocenił(a) serial na 10
Blood_Girlv

SORY ALE POMYLILO MI SIE ZE SKAZANYM NA SMIERC

ocenił(a) serial na 10
1991kamil1910

też uważam, że serial jest o niebo lepszy z napisami. Czasami lektor jest tak beznadziejny, że aż nie chce się go słuchać.

ocenił(a) serial na 10
madziak690

ja o lektorze nawet słyszeć nie chcę, nie dość że zagłusza oryginalne dialogi to jeszcze tłumaczenia polskie pozostawiają wiele do życzenia, a tu teksty i dialogi stanowią jeden z lepszych atutów serialu ;)

ocenił(a) serial na 10
Karola

Nie bądź taka mądrala, nie każdy jest świetny z angielskiego + nie każdy znam slangową, potoczną mowę amerykanów + czasem dialogi są niewyraźne zlewając się ze scenami akcji + czasami polskie tłumaczenie jest o wiele bardziej pasujące i zrozumiałe dla nie amerykanów.

Popieram koleżankę, która założyła temat gdyż czytanie napisów podczas skupiania się na dosyć szybko toczącej się akcji tego akurat filmu jest bardzo męczące. Napisy są ok. gdy ogląda się nudnawy dramat psychologiczny bądź komedie romantyczną gdzie akurat nic specjalnego się nie dzieje. Ja osobiście i tak zawsze wybieram lektora bo oglądając filmy chcę się zrelaksować i skupić na akcji a nie czytać i ścigać się z napisami. Chcę poczytać otwieram książkę, filmy to dla mnie bezwzględnie obraz + dźwięk.

pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
lux68

ps: tez z niecierpliwością czekam na sezon 4 z lektorem w TV. Brak polskiego lektora to na razie jak dla mnie największa przeszkoda do obejrzenia przeze mnie w/w sezonu... a po końcówce 3 niecierpliwie się bardzo :)

lux68

hah, czwarty sezon jest świetny :):):)

Chociaż też czekam na lektora. Można wypatrzyć więcej szczegółów, nie musząc czytać napisów, ale... Głos Jensena jest cudowny ;)

Teraz zajęłam się sezonem numer 5 i muszę przyznać, że jest pełen niespodzianek. Odcinki ogląda się z zapartym tchem...
No, bez spoilerów xD

Nie wiecie, który sezon aktualnie leci na TVN-ie? W poniedziałki koło północy.

Asia_8

Na TVN leci teraz sezon 3
.........................

lux68

ja sie nie zgadzam.jezeli chodzi o supernatural to napisy sa tu naprawde na wage zlota! gdy pare odc. obejrzalam z lektorem to nie bylo juz to samo.przez lektora nie slychac za dobrze intonacji glosow aktorow.Ja jezeli chodzi o "supernatural" wole osobiscie napisy.pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones