Nie z tego świata
powrót do forum 6 sezonu

Sezon 6

ocenił(a) serial na 8

Witam serdecznie. Jak moglibyście wypisać tu wszystkie informacje, plotki i tego typu rzeczy na temat sezonu 6 byłabym bardzo wdzięczna:D Jak na razie wiem tylko, że ma on wyglądać jak początki serialu:D Mam nadzieję, że podzielicie się ze mną tą wiedzą a nie jak niektóre osoby z niektórej strony:D

LaraNotsil

dobry pomysł z tym tematem, ale na plotki dotyczące sezonu 6 chyba jeszcze za wcześnie - może za jakiś czas.

ocenił(a) serial na 8
_Anika_

Zawsze pojawiają się plotki odnośnie kolejnego sezonu jakiegoś serialu wcześniej niż miesiąc przed premierą:D Ja akurat śledzę dwa inne seriale. Supernatural bardzo lubię jednak nie starcza mi czasu na śledzenie (wszystkiego co się pojawi)3 seriali:D Także może ktoś wie więcej ode mnie:D A jestem pewna, że wiedzą ludzie więcej bo wiem co znaczy śledzić przygody ulubieńców:D

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

Proszę bardzo. Sezon 6 podobno będzie w 2011 roku. Jakaś ta data taka dziwna ;/


Sezon szósty dopiero w 2011?!
Autor: SSJ @ 8 maja 2010 16:12

Przeniesienie Supernatural na piątek (choć wciąż jeszcze niepotwierdzone) może być tylko początkiem problemów serialu, po zakończeniu trwającego piątego sezonu. Według przypuszczeń Variety kolejną serię przygód braci Winchester zobaczymy nie - jak to zwykle bywało - jesienią, ale dopiero wiosną 2011 roku.

Skoro "The Vampire Diaries" radzi sobie tak dobrze w rozpoczynaniu czwartkowego wieczoru, The CW może chcieć zacząć kolejny sezon z "Betwixt" o 21:00, a "Supernatural" zostawić na drugą połowę sezonu telewizyjnego.

Jak taka decyzja mogłaby wpłynąć na sam serial? Sam sezon miałby zapewne mniej niż 22 odcinki (zwykle jest mowa o 13 w takich przypadkach) i nie byłby tak mocno promowany jak zwykle. Przez wakacje i całą jesień reklamowanoby nowy serial, pomijając Supernatural, co oczywiście odbiłoby się na oglądalności. Spadek liczby widzów zaś jest najlepszą drogą do przedwczesnego zakończenia produkcji.

http://www.supernatural.com.pl/

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

Świetny pomysł LaraNotsil i ja się jak najbardziej po tym podpisuję. :)

I od razu pisze co przeczytałem na hataku, że ostatni (?) sezon "Supernatural" dostanie tylko 13 odcinków i będzie emitowany dopiero na początku 2011 roku.

Choć nie są to informacje potwierdzone, więc wszystko się może zmienić...

ocenił(a) serial na 10
lampard22

Widzę, ze koleżanka Karolina była trochę szybsza...:)

ocenił(a) serial na 10
lampard22

w 2011??!! no bez jaj!!!! to przecież mnie chyba szlag trafi z czekaniem :(

i jeszcze dość stary news....

Choć jeszcze się nie skoczył sezon 5 prace nad kolejnym już trwają.
- Wiadomo już, że twórca serialu Eric Kripke, który od początku mówił, że sezon jest pomyślany na 5 sezonów, podpisał kontrakt także na następny, choć już na innych zasadach.
- Wiadomo także, że wątek Apokalipsy zostanie zakończony jeszcze w piątym sezonie, co zostało oficjalnie potwierdzone, przez Sera Gamble, scenarzystkę i producentkę serialu, która jednak nie zdradziła żadnych szczegółów odnośnie fabuły. Powiedziała tylko, że "Nad fabułą do szóstego sezonu pracowaliśmy już od jakiegoś czasu i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Mamy mnóstwo pomysłów i cieszymy się, że serial się nie kończy."

Karola

Lipa... nie wiem co przez ten czas będe oglądał :P

tylko niby o czym będzie ten 6 sezon i szkoda że nie będzie 22 odcinków tylko 13? Jeśli dobrze czytałem :P na supernatural.com

ocenił(a) serial na 8
lampard22

Szkoda, ze tylko 13 odcinków. Jednak cieszy mnie fakt zakończenia z apokalipsą:D Mam nadzieję, że powrócą do starych dobrych czasów, kiedy to uganiali się za potworami. Wtedy było najlepiej, bo było śmiesznie, z klimatem i z nutką grozy:D

ocenił(a) serial na 9
LaraNotsil

Jeszcze nie wiadomo czy na pewno będzie to trzynaście odcinków - CW jeszcze nie zatwierdziła ramówki na jesień, więc wszystko się może jeszcze zmienić. Co nie zmienia faktu, że to się nie godzi, by zepchnąć Winchesterów w imię przygłupich wampirów, puszczanych godzinę wcześniej.

Jak już to warto by pomyśleć o nadawaniu SPNu w piątek. Może odzyskałby widzów?

Karlshamn

A mnie tchnęła jedna rzecz teraz aby to napisać skoro koniec 5 sezonu bliski to myślę że w 6 sezonie mógłby się pojawić antychryst. Chłopaczek był poteżny a jednak był w głębi duszy dobry i gdyby było tak że on może być później zagrożeniem ? Tak potężna postać miałaby zostać zapomniana ? W końcu Gabriel był potężny i był pokazywany więc myślę że w 6 sezonie będzie walka z antychrystem bo co innego ? Apokalipsa ma być zakończona a powrót braci do tego co robili wcześniej byłoby tylko krokiem wstecz ...

ocenił(a) serial na 10
jason86

Antychryst.... no przyznam, ze to dość ciekawy motyw. Macie rację chłopaczek był i zniknął, nie wiadomo co się z nim działo..... jakby tak powrócił... no no :D ale to by chyba wykluczało 13 odcinków ;) więc pewnie byłby pełny sezon ;)

Karola

No bo nie uważam aby mogli tak olać tą postać. Wiadomo że co sezon było lepiej: duchy, wampiry, wendigo, demony a potem cała ta apokalipsa. Przecież to nie miałoby sensu aby mieli znowu walczyć ze zgrają stworów czyli krok do tyłu niepotrzebny... więc nie dam ręki uciąć ale uważam że będzie powrót antychrysta. Może dzieciak dojdzie do wniosku że skoro jest potężny to może chcieć wszystko. A teraz się zastanawiam co się dzieje z Meg ? :P a pare razy się pojawiła przecież więc kto wie może też się pojawi ?

ocenił(a) serial na 10
jason86

Wywiad z Jensenem, który mówi, że jak Kripke dowiedział się, że serial ma mieć sezon 6 to niby zrezygnował z urlopu. Dodatkowo aktor ujawnia, że przewodni wątek serialu nie ma być "ciągnięty" przez kilka sezonów, jak dotychczas tylko, przez sezon.

http://www.torontosun.com/entertainment/tv/2010/05/10/13895176.html

ocenił(a) serial na 8
Karolina_24

nie wiadomo co jest teraz przewodnim wątkiem. apokalipsa, demony czy monstra:D

ocenił(a) serial na 8
LaraNotsil

Jakby mieli cały sezon walczyć ze słabeuszami,to bym chyba się zanudził. :)

ocenił(a) serial na 8
wilkszary

jakoś przez 4 serie Ci to nie przeszkadzało:D

ocenił(a) serial na 9
Karlshamn

A oglądałeś kiedyś The Vampires Diaries? W sumie może Ci się nie podobać bo to trochę babski serial, ale jest równie fajny.
Kocham braci Winchester ale Pamiętniki też kocham. Serial może nawet lepszy od książek.

Także proszę nie krytykować czegoś, czego się nie ogląda.

ocenił(a) serial na 9
LadyRebel

To Cię zasmucę, bo oglądam. I serial wcale nie jest "równie fajny", tylko jego poziom jest żenujący. Począwszy od Eleny, po wampira Stefana jedzącego wiewiórki.

Więc jeśli chciałas po mnie pojechać, to trochę nie wyszło. Ale jak to powtarza Hugo w swoim programie dla dzieci - może następnym razem będzie lepiej,..

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

Mam nadzieję, że będzie coś ciekawego - jak już wspomniano, gdyby znowu powrócili do walki z zmorami, to po tej całej historii z aniołami i demonami może być trochę nudno :)
Pozdrawiam - Astral3

Astral3

A ja dalej obstaję przy swoim stanowisku że dzisiejszy odcinek byłby idealnym zwieńczeniem końca serialu. Jak w tej piosence "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść ... niepokonanym". Co prawda druga część sezonu przywróciła moją wiarę w ten serial i oczywiście chętnie obejrzę kolejny sezon jeśli takowy powstanie, ale spójrzcie do czego czasem prowadzi kontynuacja serialu na siłę. Pamięta ktoś Prison Break? ;)

ocenił(a) serial na 8
hornet

dobrze pamiętam:D doszło do sezonu 3 i nie miałam czasu oglądać ich ciągłej ucieczki. miałam cały 3 sezon zasiadam do oglądania. 1, 2, 3, 4 odcinek zakończył się no i nadszedł czas na 5. przewinęłam "w poprzednich odcinkach" i oglądam sobie. skończył się no i zamiast przełączyć na odcinek 6 okazało się subedit zakończył oglądanie. okazało się, że zamiast 5 zobaczyłam ostatni odcinek:D i co najciekawsze... wiedziałam o co chodzi:D

Co do supernatural. Fakt mogliby go skończyć, żeby pozostały miłe wspomnienia... jednak cieszę się na sezon 6:D

LaraNotsil

Wiedziałaś o co chodzi? <szok> Takie rzeczy to tylko w modzie na sukces :P Ja czasem oglądając poszczególny odcinek miałem wątpliwości czy ktokolwiek łącznie ze scenarzystami wiedział o co chodziło ;) No i tak jak mówię też chętnie obejrzę kolejny sezon supernaturala.

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

Co do Prison Break to moim skromnym zdaniem trzeci sezon nadal trzymał poziom i odcinki były super. Dopiero 4 sezon pokazał, że zabrakło twórcą trochę koncepcji na ten serial... A takie przeskakiwanie odcinków nie jest dobre, bo to nie Moda na sukces...

Porównując najlepszy sezon Prisona z najlepszym Supernatural to zdecydowanie wygrywa ten pierwszy...Choć nie o tym jest to forum, bo oba seriale cenię i oglądam...( obecnie tylko Supernatural )...

ocenił(a) serial na 10
lampard22

no dzięki wielkie, jakby zostawili SPN po takim zakończeniu jakie miało miejsce w ostatnim odcinku 5 sezonu, to normalnie byłaby zbrodnia na ludzkości!!!!
ja się chyba teraz nie doczekam 6 sezonu!!!!!

ocenił(a) serial na 10
Karola

na kanale Supernatural na Facebooku piszą, ze szósty sezon startuje we wrześniu

ocenił(a) serial na 10
Karola

Spoko Karola, za tydzień lub 2 jak stacja ogłosi swoją ramówkę na kolejny sezon, to wtedy wszystko będzie wiadomo. I oficjalnie nie jest potwierdzone, że serial dostanie 13 odcinków, więc zobaczymy jak to będzie...

lampard22

Jak dla mnie ten serial jest tak zaje**sty, że mógłby się nigdy nie kończyć pod warunkiem, że Kripke wymyślałby ciekawe historie. Jest jeszcze wiele ludowych wierzeń i opowiadać do zekranizowania. Po 5 sezonie i jak dla mnie najlepszym zakończeniu jakie mógłbym sobie wyobrazić czuję jakąś pustkę, bo wiem, że na kolejne przygody Winchesterów trzeba będzie długo czekać i nie wiem jak wypełnić tą lukę. Supernatural RULEZ :)

ocenił(a) serial na 10
grzesiekf4

Znany amerykański portal - TheFutonCritic informuje, że "Supernatural" otrzymało od stacji The CW zamówienie na 22 odcinki (a nie na 13 jak wcześniej podawało Variety, prezentując prawdopodobną ramówkę). Wszystko wskazuje więc na piątkowy duet - "Smallville" i "Supernatural" - obie produkcje z pełnymi sezonami.
Więcej i badziej oficjalnie...w przyszłym tygodniu podczas upfrontów.

lampard22

Ja doszłam do wiadomości , iż 6 sezon supernatural będzie jesienią 2010 roku .

ocenił(a) serial na 8
Lady_luna

a gdzie przeczytałaś tą informacje o jesieni?

lampard22

"lampard" mam nadzieje ze te 22 odcinki to bedzie prawda! Kripke ma jeszcze mnóstwo pomysłów znając życie i mam nadzieje że pozwolą mu się wykazać!! Serial nieraz zaliczał upadki ale nigdy nie zwalniał tempa a sceanariusz zawsze był pełen zaskakujących momentów.Liczę na starych dobrych dobrych braci którzy będą polować z wendigo,wampiry ( jak dla mnie mogą załatwić i samego Edwarda)oraz duchy.Dobrze by było gdyby Bóg powiedział im kim jest. Dobrze by było tez pokazac co sie stało z Ellen i Jo- w koncu nie było ich w niebie...watpie że trafiły do piekła.

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

Jane Mary:
Tak pisze na hataku, lecz na 100 % nie są to informację potwierdzone... Wszystko wyjaśni się wtedy jak stacja ogłosi swoją ramówkę na kolejny sezon... I mam wielką nadzieję, że sezon będzie pełny...

Pozdrawiam :)

LaraNotsil

Nie było chyba mówione że nie ma ich w niebie. Po prostu nie mogli ich znaleźć :)

Damianekkk

Właśnie przecież ten ich kumpel ześwirowany który pracował w barze z Ellen i Jo jak umarł poszedł do nieba i stworzył jakiś program komputerowy-nawigacyjny i dzięki temu namierzył braci kiedy zostali zastrzeleni przez łowców.No i wtedy powiedział że szukał Ellen i Jo przez ten program i nie znalazł. Skoro znalazł braci to oznacza,że program był sprawny.Sama już nie wiem zresztą Kripke to geniusz i na pewno wyjasni wszystkie kwestie.Oby tylko SN nie został wyrzucony na ramówkę wiosenną z marnymi 13 odcninkami...;//

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

Lampard bez obrazy, ale jak przeczytałem ten Twój post, że najlepszy sezon Supernatural nie dorównuje Prisonowi, to mam szczerą ochotę pożyczyć od Deana te pierścienie i wrzucić Cię ze Scofieldem i jego planami/tatuażami do "dziury".

Szanuję, że każdy ma swoje zdanie i ogólnie jest ble ble demokracja , ale "naraziłeś się" pisząc to, więc uzasadnij proszę, w czym jest lepszy? Bo za wielu argumentów, to raczej nie masz w rękawie i co to w ogóle za porównanie? Bo ja nie widzę nawet żadnego punktu odniesienia między dwoma gatunkowo odmiennymi serialami.

ocenił(a) serial na 8
Biey

Jak możesz lampard nie odpisuj. Nikomu się nie naraziłeś jedyne co to trochę zapewne zaskoczyłeś tym, że porównałeś dwa zupełnie różne seriale nie mającego wspólnego mianownika:D Ale jak dalej będziemy ciągnąć temat, który nie jest na temat założonego tematu ludzie się zniechęcą i przestaną pisać. Więc odpuśćmy sobie rozmowy na temat, który jest zupełnie z innej beczki.

Biey

do Biey każdy ma swoje zdanie. Lampard nie powiedział -Prison to dno- ale \zauważył że w 4 sezonie koncepcja scenariusza nie powaliła na kolana z czym ja się nie mogę ani zgodzić ani nei zgodzić gdyż widziałam tylko 1 odcinek. Koleś ani nie obraził Twojego ulubionego -jak mnieniam serialu ani nie wrzucał, więc już nie odpisuj nic i nie ubliżaj ani jemu ani innym fanom gdyż osoby które się tu wypowiadają chcą uzyskać jak najwięcej info na temat 6 sezonu SUPERNATURAL ,który bardzo bardzo lubimy a takie dyskusje tylko zaśmiecą ten bardzo dobry temat i wzmożą niesmaczne dyskusje typu obrażanie rodziny czy ulubionych seriali. Poubliżajcie sobie- jeśli chcecie na Privie na gg czy przez meila.TYLKO NIE TUTAJ.

Jane_Mary20

Fu*k nie doczytałam waszych postów i sie wypowiedziałam nietrafnie.
Sami sie kłoćcie juz niczego i nikogo nie bronie.

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

Z tym wrzuceniem do dziury, to był żart, jeżeli nie zauważyliście. To, że Lampard się naraził też wziąłem w nawias ;), bo ja tu żadnego obrzucania się błotem zaczynać nie zamierzam. Chciałem dać do zrozumienia, że porównywanie tych dwóch seriali nie ma sensu według mnie.

peace i trochę luzu ludzie

ocenił(a) serial na 10
Biey

Biey: Jak już tak serio chcesz mnie to tej dziury wrzucić, to wrzuć mnie razem z Jessicą Albą he he... I zgadzam się, ze trochę ciężko jest te dwa seriale porównać, bo oba są inne, lecz może bardziej lubię prisona i tak napisałem. Co nie zmienia faktu, że bardzo lubię Supernatural... I też nie chcę się rozpisywać w czym jest lepszy czy coś, bo to forum Supernatural i to o tym serialu tu trzeba pisać...

LaraNotsil: Sorry musiałem odpisać, ale myślę, że temat zakończony i teraz skupimy się tylko na Supernatural. Jak będę miał jakieś wiadomości to na pewno je tu napisze...


Jane_Mary20: Nikt tutaj się nie kłóci, po prostu każdy wyraził swoje zdanie i trzeba je uszanować. Ja żadną wypowiedzią nie poczułem się urażony czy coś. I masz rację, że odbiegliśmy od tematu, ale ja tego pierwszy nie zacząłem. Ogólnie oglądam dość sporo różnych seriali i zawsze jakieś niekoniecznie dobre porównania się znajdą.

Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 8
LaraNotsil

Źródło: Jest to tłumaczenie wywiadu, który został umieszczony w newsach. http://www.forum.supernat...opic.php?t=4424
Autor: Greg David
Tłumaczyła: Hypatia


W następnym sezonie Sam i Dean wracają do korzeni


Finałowa walka wraca do początków. Po jednej stronie stoi Sam Winchester (Jared Padalecki), zgraja demonów, Lucyfer (Mark Pellegrino) i siły piekielne. Po drugiej stoi Dean Winchester (Jensen Ackles), anielskie legiony (prowadzone przez Mishę Collinsa vel Castiela) oraz moce niebiańskie. Jaka stawka? Tylko przyszłość ludzkiej rasy i Ziemi.

Można zatem bezpiecznie stwierdzić, że majowy finał, którego tytuł brzmi Łabędzi śpiew, budzi w nas pytanie, jak będzie wyglądał sezon szósty. W końcu, historia niebo-kontra-piekło pojawiła się niemal w każdym odcinku tego roku, a kończy się dzisiaj.

Ktoś mógłby powiedzieć, że czas najwyższy. Niektórzy byli zdania (włączając mnie), że wojna między Bogiem a Diabłem ciągnie się zbyt długo, opowiadając historię czterech jeźdźców, zgrai demonów i męczących aniołów.

„Nie chcieliśmy wydłużać mitologii serialu bardziej niż to pierwotnie planowano”, mówi producentka Supernatural, Sera Gamble. „Była to istotna kwestia do przedstawienia widzom, by osiągnąć sukces i utrzymać się na antenie. Chcieliśmy utrzymać istniejącą historię na jej zaplanowanym kursie, a potem wkroczyć z nową opowieścią”.

Na koniec, Gamble - która zakończyła swoją przygodę jako scenarzystka z serialem HBO Project Greenlight 2 - oświadczyła, że następny sezon dotyczyć będzie ułożenia sobie życia po apokalipsie. „Planujemy zwykłe-kończące-wątki odcinki, ale też nową główną historię”.

To wspaniała sprawa, o której wspomniał Sam w poprzednim odcinku: „Pamiętasz, jak po prostu polowaliśmy na Wendigo?” mówi do swego starszego brata, zdanie, które jest ukłonem w stronę początkowych odcinków pierwszego sezonu.

Powrót do tej formy podkreśla jeszcze zakulisowa zmiana. Twórca, Eric Kripke wystąpi w roli jedynie konsultanta, a jego miejsce jako prowadzącego serial zajmie Sera Gamble.

Ale nie spodziewajcie się dużych zmian przed obiektywem kamery. W końcu, siła tego hitu CW polega na przekomarzaniach się Sama i Deana, z grającym w tle klasycznym rockiem, podczas ich walki z duchami i goulami.

„Czuję się jakbym pomogła wychować tych dwóch braciszków”, mówi Gamble z dumą w głosie. „Tak bardzo dojrzeli w ciągu tych lat i nadal się rozwijają”.

Przekomarzania wykraczają poza aktorów i wnikając bezpośrednio na plan zdjęciowy. Sokole oko fanów (takich jak ja) może wyłapać, że numery motelowych pokojów Winchesterów dopasowane są do numerów odcinków (pokój 100 w setnym odcinku Supernatural). Gamble przyznaje, że ekipa często wplata tego typu ciekawostki.

„Chodzi o wizualne wsparcie opowiadanej historii, sposób na puszczenie oczka do oglądającej odcinek widowni”, zdradza Gamble. „Sprawdźcie numer pokoju widniejący na taśmie Casa Erotica w odcinku Hammer of the Gods”. (Nie będę spoilerować, sami sprawdźcie).

Tego, co Gamble nie zdradza, to szczegóły związane z plotką, że Bobby (Jim Beaver), którego chłopcy uważają niemal za ojca, spotka się ze swoim przeznaczeniem w najbliższy czwartek.

Gdy dusza Bobby’ego stała się kartą przetargową demona Crowleya (Mark Sheppard), by Winchesterowie nie zwrócili się przeciwko niemu, wydaje się, że Bobby dostanie w tej wojnie rykoszetem.

„Nie mogę wam powiedzieć, co się stanie w finale”, przekonuje Gamble, „Chcę byście mieli niespodziankę”.

ocenił(a) serial na 9
LaraNotsil

A jak tak ryczałam...myślałam, że miało być tylko 5 sezonów.
Teraz jestem w siódmym niebie! Cieszę się, że jeszcze będę mogła pooglądać braciszków;)

ocenił(a) serial na 9
LadyRebel

A swoją drogą mam nadzieję, że wrócą do tych bardziej lightowych spraw.
Ostatni sezon był przepełniony takim smutkiem i tragedią..
Początkowe sezony były pełne wigoru i optymizmu i chętnie znowu zobaczę śmiejącego się Sama i Deana. No i usłyszę te ich docinki w stosunku do siebie:D

LadyRebel

Coś wyczytałam troche :

"Dokładną datę premiery (dzień i miesiąc) poznamy dopiero w trakcie wakacji, ale można przewidywać, że będzie to wrzesień lub początek października (zakładając sezon 22-odcinkowy). The CW, ze względu na swoją raczej małą siłę przebicia, nowe odcinki swoich produkcji puszcza około 2 tygodnie wcześniej, niż reszta stacji (czyli ABC, CBS, FOX i NBC), by mieć szansę na zyskanie większej liczby widzów."

Jane_Mary20

"Na ostatnim zjeździe fanów Supernatural w angielskim Birmingham pojawiło się wiele aktorów znanych z seriali. Jeden z nich zdradził bardzo ciekawą informację na temat szóstego sezonu.
Jim Beaver (serialowy Bobby) powiedział, że zarówno on jak i Misha Collins (Castiel) podpisali kontrakty na występ w dwóch pierwszych odcinkach szóstej serii!!!!!"

Jak dla mnie genialne wieści!!!! ;DDD

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

Stronka supernatural. pl opisała ciekawie co może stać sie w sezonie 6.

http://www.supernatural.com.pl/page/art-powrotdokorzeni.html

Dodatkowo stronka informuje, że Bobbiego i Castiela zobaczymy w 2- pierwszych odcinkach sezonu 6. Padalecki uważa, że jeśli serial przestanie być popularny po szóstym sezonie, zrezygnuje on z pracy przy nim.

Źródło http://www.supernatural.com.pl/

Dziękuję, za tą cudowną stronkę na temat serialu.

ocenił(a) serial na 8
Karolina_24

stronka jest chaotyczna i ludzie na niej pracujący są nieuprzejmi. Także ta stronusia przestała być moim źródłem informacji;/

ocenił(a) serial na 10
Karolina_24

UUps. Ktoś mnie uprzedził. A więc teraz z ciekawości buszuję po necie i szukam informacji o sezonie 6. Wprawdzie wszystkie to spekulacje, ale chyba można sie z nimi podzielić.

Niestety ale Krpike zapowiada, że odpuszcza. Producentem wykonawczym zostanie Sera Gamble. Pocieszeniem może być fakt, że Kripke będzie mieć swój wkład w serial w razie potrzeby, ale jego zaangażowanie nie będzie aż tak widoczne.

Jensen Ackles i Jared Padalecki potwierdzają, że sezon 6 będzie kręcony w Jacksonville na Florydzie. Zmiana miejsca kręcenia pleneru serialu wynikłą na prośbę chłopaków, którzy chcą być bliżej swoich żon.

ocenił(a) serial na 10
Karolina_24

To znaczy ja na stronie, aż tak się nie udzielam. Czytam tylko stronę główną :)

ocenił(a) serial na 8
Karolina_24

po to jest ten temat założony:D Żeby wypisywać wszystko co się znajdzie na temat 6 sezonu:D Później zobaczymy co było prawdą a co nie:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones