Nie z tego świata
powrót do forum 7 sezonu

SEZON 7

ocenił(a) serial na 8

Wiem, że wcześnie na takie pytanie jednak wie ktoś może gdzie można zobaczyć jaka jest oglądalność tego serialu? Wtedy mogłabym sobie podedukować (nawet nie wiem czy jest takie słowo:D) czy będzie 7 sezon czy nie:D No i kiedy miej więcej stacje telewizyjne (a dokładnie ta stacja, która emituje Supernatural) deklarują co dostaje zielone światło a co zostaje ucięte? Mam wiele swoich ulubionych seriali, jednak każdy można jakimś zastąpić. Jednak mało jest seriali z tzw. klimatem. Sherlock, Gdzie pachną stokrotki, Magazyn 13, White Collar, Castle, M*A*S*H... to wszystko jak zostanie skasowane (niektóre pozycje już dawno zostały ucięte) mają w sobie to coś (przynajmniej dla mnie) jednak każdy z nich da się zastąpić innym albo już zostały zastąpione. Jednak Są dwa seriale niezastąpione: Firefly i Supernatural. Nigdzie nie było i nie ma (tzn. tak się mi wydaje) seriali o takiej tematyce i na dodatek na wysokim poziomie z tym czymś co nie pozwala mi nie oglądać. Także byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.

LaraNotsil

http://supernatural.com.pl/ tutaj możesz zobaczyć, ostatnio SN zalicza wzrost oglądalności ostatni odc. tzn. 11 zobaczyło 2,24 mln. widzów amerykańskiej stacji The CW

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil


7 sezon zalezy od tego jak w drugiej części rozwinie sie fabuła i jakie wątki zakończą a jakie rozwiną...:)

ocenił(a) serial na 8
lampard22

Jak postanowią uciąć serial to choćby był to najlepszy sezon to i tak nie zrobią kontynuacji. Wszystko zależy od oglądalności. Duża oglądalność kasa z reklam mała oglądalność... serial nieopłacalny.

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

Tylko, że to jest stacja CW a oni nie mają takiej dużej oglądalności, jak na przykład Fox. Tam oglądalność niektórych pozycji jest ponad 10 milionów i jak spadnie do 6-7 to wtedy dośc duże wahania oglądalności. Supernatural takich spadków nie ma...

ocenił(a) serial na 8
lampard22

Jednak jak stacji nie będzie opłacać się ciągnąć serialu to nawet jak mieliby plan na najbardziej fenomenalny scenariusz... i tak go ściągnął.

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

Na hataku trochę pisza czasami o tym

ocenił(a) serial na 8
LaraNotsil

Niektóre seriale mają już potwierdzone kolejne sezony (pomimo, że są w połowie sezonu). Czyli musi być gdzieś informacja na temat 7 sezonu... zwłaszcza, że...zreszta poczytajcie sami http://www.tvloop.com/supernatural/show/discussions/supernatural-season-7-info-7 9137

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

Smallville dobiło do 10, więc i Supernatural da radę...:)

ocenił(a) serial na 8
lampard22

Lampart nie chodzi mi o Smallville czy o inny serial, który dobił do któregoś sezonu tylko o informacje na temat Supernatural:D Bo idąc Twoim tokiem rozumowania to: moda na sukces ma milion 500 sto 900 odcinków więc i Supernatural da rade. Prosiłabym o jakieś linki do stron an temat tego czy będzie czy nie 7 sezon:D

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

Ale co ma Moda na sukces wspólnego z Supernatural ???
Ta stacja produkuję o bardzo moim skromnum zdaaniem przeciąga młodego Supera o 3 sezony na pewno. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy nie da się znaleść czy będzie czy nie. Dopiero coś chyba w kwetniu CW ogłasza swoją ramówkę. Ja przypuszczam w ciemno, że raczej powinni dostać.
Pamiętam też komentarze sprzed roku, jak były opinie, że 6 sezon Supernatural dostanie tylko 13 odcinków, ale dostał cały sezon...:)

ocenił(a) serial na 8
LaraNotsil

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,108009,8796686,Czy_twoj_serial_jest_bezpiecz ny_.html hmmm bać się można ale włosów z głowy wyrywać nie trzeba:D

LaraNotsil

WIKIPEDIA tam jest podana oglądalność każdego odcinka

ocenił(a) serial na 8
dooom

aha

ocenił(a) serial na 8
LaraNotsil

http://bi.gazeta.pl/im/1/8946/z8946831O.jpg a supernatural dalej niepewny;/

LaraNotsil

ale jednak "looking safe" więc jest nadzieja :)

ocenił(a) serial na 10
ullla

- Nic jeszcze oficjalnie nie zamówiliśmy na przyszły sezon, ale muszę przyznać, że w tym sezonie "Supernatural" radzi sobie całkiem nieźle. Co ciekawe - ma lepszą oglądalność w piątki niż w czwartki. Dlatego też nie wyobrażam sobie, byśmy nie mogli zamówić kolejnego sezonu "Supernatural" - to słowa szefowej stacji The CW Dawn Ostroff, która wypowiedziała się na temat 7. sezonu "Supernatural". Przypominamy, że Ostroff rozstaje się po tym sezonie z The CW, dlatego też nie wszystkie jej decyzje mogą być zaakceptowane przez nowe władze.

Szefowa stacji wypowiada się również na temat głównej producentki serialu - Sery Gamble - W tym roku wykonuje fantastyczną pracę. Jednocześnie dodaje, że rozmowy na temat fabuły 7. sezonu "Supernatural" jeszcze się nie rozpoczęły - Nie, to jeszcze zbyt wcześnie na takie rozmowy. Byłabym jednak w szoku, gdybyśmy mieli nie zamawiać kolejnej serii. - kończy.

Info z hataka...:)

ocenił(a) serial na 8
lampard22

O i to jest informacja:D A nie Twoje przypuszczenia:D

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

źródło: http://blastmagazine.com/2011/01/14/supernatural-gearing-up-for-season-seven/

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

Ale moje przypuszczenia przeażnie sie sprawdzają i jak ja mówię, że będzie 7 sezon to będzie...:)

lampard22

Niech Bóg jeśli istnieje chroni nas przed 7 sezonem!Ten serial btw mój ulubiony powinien skończyć się na 5 sezonie teraz to już przedłużanie z powodu oglądalności ;

ocenił(a) serial na 10
Trickster_3

Portal Voice of TV informuje o pierwszych decyzjach związanych z przedłużaniem i anulowaniem seriali stacji The CW. Dziennikarze powołują się na swoje wewnętrzne źródła w telewizji, a poniższe plotki (bo tak to chyba trzeba nazwać?) nie są potwierdzone, aczkolwiek wyglądają bardzo prawdopodobnie.

Pewne zamówień nowych sezonów mają być: "Gossip Girl", "The Vampire Diaries" i "90210". Wciąż nie ma decyzji o kontynuowaniu produkcji: "America’s Next Top Model", "Hellcats", "Nikity" i "Supernatural".

Z kolei poza anulowanym "Life Unexpected" i potwierdzonym, ostatnim sezonem "Smallville", nowej serii nie doczeka się również "One Tree Hill". To oznacza trzy nowe miejsca w ramówce i trzy nowe seriale. Jakie? Moje trzy typy to "The Secret Circle", "Danni Lowinski" i "Raven". Czy słuszne? Na decyzje trzeba będzie poczekać do majowych upfrontów.

ocenił(a) serial na 9
lampard22

a ja gdzieś czytalam że Hellcats i Nikita będą kontynuowane na bank

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones