PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Mam nadzieję, że TV4 skusi się na tą telenowele. Np po emisji La que no podía amar.

monia81

zobaczymy

monia81

Mimo, że oglądam w oryginale to bardzo chciałabym zobaczyć AB u nas na tv4. Uwielbiam Daniela/Andresa i Camilę :)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Przepiękna rola Silvii Navarro, szkoda że taka smutna, ale naprawdę przepiękna. I de la Fuente też niczego sobie:)

petit_fleur

Ja od AB uwielbiam Cris <3 Cudowny duet tworzą z Silvią, a sam Cris robi takie urocze fajne minki:) Właśnie czekam na odcinek, ale jeszcze nie wiem, czy obejrzę.

W 43 odcinku Camila i Andres/Daniel wyznali sobie miłość <3 Nareszcie:) AB coraz ciekawsze się robi. I Camila wreszcie jest radosna i szczęśliwa, ale telka utrzymana w smutnym klimacie.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Niestety ja nie oglądam wszystkich odcinków, gdyż nie znam aż tak dobrze hiszpańskiego. Ale bardzo bardzo mnie cieszy kolejna świetna kreacja Silvii. Nie mogli w tej roli obsadzić nikogo lepszego:) Liczę, że Tv4 lub TvPuls zdecydują się na emisję.

petit_fleur

Ja hiszpańskiego za dobrze też nie znam, ale nawet trochę rozumiem ;) Telka jest coraz ciekawa :) Ja chciałabym, aby tv4 emitował AB i PESE:)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Powiedzmy, że troszeczkę hiszpański rozumiem, ale tylko troszeczkę:) Fajnie, że ktoś pomyślał o napisaniu do Tv4 - może kupią telkę od Televisy i wyemitują na naszą prośbę:)

petit_fleur

Ja też się cieszę i mam nadzieję, że się uda:):):) Właśnie o tej petycji z koleżankami gadamy i mamy nadzieję, że się uda:) Fajnie, że ktoś ją napisał:)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Dodałam ten link pod tematami innych telenowel, może ktoś się zainteresuje. Poza tym Tv4 znana jest z tego, że bierze pod uwagę zdanie telewidzów:)

petit_fleur

Właśnie widziałam ;) Ja znajomym, koleżankom też pokazałam. Bardzo chciałabym, aby się udało:)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

No fakt, byłoby super, bo nie każdy może sobie pozwolić na oglądanie w oryginale, a AB -z tego co już zdążyłam zauważyć- jest tak dobre jak CME. 3majmy kciuki, że telewizja weźmie nasze zdanie pod uwagę:D

petit_fleur

Tak, tak zawsze lepiej u nas, a szczególnie dla osób nieznających języka, a tela jest naprawdę świetna:)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

A tak w ogóle to zauważyłaś, że Silvia znów trafiła na dobrego stylistę. Świetne ma ciuszki:)

petit_fleur

Tak, zauważyłam :) Świetne ma stroje :)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Skoro oglądasz, to mogę się z Tobą podzielić jeszcze jedną refleksją: Chodzi o de la Fuente. Kiedy zobaczyłam jego zdjęcie - pomyślałam: brzydal, nie pasuje do Silvii. Ale w czasie oglądania telci zmieniłam zdanie i uważam, że jest całkiem przystojny, a to zdjęcie musiało być jakieś nieprofesjonalne;)

petit_fleur

Tak, tak oglądam. Ja czasem gdzieś go tam widziałam, a gdy okazało się, że w AB zagra to byłam szczęśliwa. Wg mnie jest OK, gdy AB zaczęłam oglądać to dosłownie się w nim zakochałam. Robi takie fajne minki. I wg mnie ma chemię z Silvią :) Wg mnie jest przystojny:) Czasami na zdjęciu człowiek gorzej wyjdzie..

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Ktoś na forum porównał go do M. Ortegi, ale ten drugi przy Crisie wypada blado. ChdlF ma w sobie to coś, no i widać to przyciąganie między nim a Silvią:p

petit_fleur

Ja też uważam, że Cris ma to coś :):):) I jest taki kochany:) Ja nawet oglądałam z nim CSI, ale wtedy jeszcze go nie znałam, ale ostatnio nawet postanowiłam zobaczyć odcinki, w których grał:)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

CSI jakoś mnie nie pociąga. Wystarczy, że mam go w AB i nadal zastanawiam się jak mogłam go ocenić tylko po zdjęciu, a przecież on jest piękny:x

petit_fleur

Ja z moimi braćmi oglądałam CSI :) Ale tam rola Crisa była niewielka:)
Moja koleżanka, która go uwielbia i dostała kilka tweetów od niego:) widziała go jeszcze w CS, ale tam nie grał prota..;(
Wg mnie Cris jest cudowny i pewnie dlatego tak uwielbiam AB:)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

CS nie widziałam - bo tak naprawdę miałam dużą przerwę w oglądaniu telek i zaczęłam tak od ok. powtórki Sortilegio. Jak na razie trafiam na same superprodukcje z megaprzystojnymi protami jak np AB.

petit_fleur

Ja w ogóle telek nie oglądałam. Tylko sensacyjne. Pierwsza to CCEA, a później TDA i od TDA się wkręciłam w coraz lepsze ;)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Można by oddzielny temat założyć, żeby pisać, która najlepsza i dlaczego. Ale tak w skrócie moje ulubione to: Sortilegio, CME, LFDD, MP, a obecnie EL, UMEM i oczywiście AB:)

petit_fleur

Moje ulubione to YSBLF, CCEA, Paulina, Pasion, STD, AB, EL i PESE:) A obecnie to oglądam AB, EL i czasem PESE.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Ja czasem zerknę też na LQNPA, ale rzadko, dwa odcinki + EL to za wiele..

petit_fleur

I jeszcze o CME zapomniałam:) Jak ja na tę telkę czekałam:) Po niej Silvię uwielbiam:)

Ja na LQNPA też czasem zerkałam, ale teraz daję sobie spokój.. Nie mam czasu, tylko na EL, którą uwielbiam:)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

I ja też:) Choć wychodziłam założenia, że EL nie będę oglądać tylko LQNPA, a wyszło na odwrót. EL jest ciekawsza i akcja jakoś szybciej się toczy. W Zakazanym uczuciu główną wadą dla mnie jest zbyt dużo negatywnych bohaterów, no i to, że lecą po 2 odcinki, co jest nużące. CME też były po 2, ale w ogóle nie ma między nimi porównania, bo CME przebija LQNPA we wszystkich aspektach.

petit_fleur

JA EL miałam nawet oglądnąć, bo dowiedziałam się, że ma około 114 odcinków, czytałam też fabułę i mi się spodobała. Niestety chwilę później zobaczyłam, że gra tam aktor, którego nie znoszę... I sobie darowałam... Z tego powodu LQNPA porzuciłam od razu, chociaż słyszałam o niej wiele dobrego.. Jednak, miałam chyba wolne popołudnie i jedząc, postanowiłam włączyć na tv4 i zobaczyć, jaka ta EL jest.. i już w tym samym dniu wkręciłam się w EL i ją uwielbiam:) Bardzo mi się podoba i ma taki świtny klimat. I te dwa odcinki bardzo szybko mi mijały.. Byłam rozczarowana, gdy EL był tylko jeden odicnek.. Tak szybko mija.. I nawet zobaczyłam kilka odcinków LQNPA i jak był jeden odc to nawet jakoś było, ale dwa odcinki to za dużo..;/ CME to była inna bajka:) Uwielbiałam tętelkę i po dwa odcinki się świetnie oglądało:) Ogólnie to LQNPA nawet mi się podoba, ale nie znoszę tej ciotki i Bruna.. Tak mnie wkurzają, że mam ich dość. Już nie oglądam.. Poza tym nie mam czasu na tyle telek.. I tak wybrałam EL i AB, chociaż PESE też jest świetne.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Te pochlebne opinie o LQNPA trochę mi przypominają wychwalane pod niebiosa TDA. Jestem rozczarowana tą telką. W zasadzie, jeśli już oglądam to śledzę tylko wątek Gustavo – Ana – Rogelio. Reszta na potęgę mnie irytuje, mimo iż lubię niektórych bohaterów.
EL oglądam od ok. 4 odcinka i od razu ujęła moje serce, jest taka magiczna

petit_fleur

Nie, do TDA lepiej nie porównywać, bo to tylko chyba było tak w Polsce wychwalane, w Mexico telka nie była sukcesem... Ja LQNPA już dawno porzuciłam, poza tym ta ciotka tak mnie irytowała, że szok.
A co do EL to jest świetna:) Ja od drugiego, a raczej trzeciego odcinka wpadłam jak nic:) Włączyłam, tylko ot tak, a później szybko mi się spodobała.. Tak, jest magiczna:)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

TDA lepiej w ogóle nie przypominać, szkoda słów. A tak się składa, że Meija Alejandre przygotowuje kolejną produkcję, gdzie w roli protów typuje się Anę Brendę Contreras i Jorge Salinasa. Ciekawe co z tego wyjdzie?

petit_fleur

Do TDA mam wielki sentyment i tak pozostanie, ale to telka pełna absurdów...A płacz Victorii to .. aż szkoda słów... Tak, czytałam coś, ale nie wiem, czy to będzie jego ostateczna decyzja... Zobaczymy.. Chociaż wg mnie za szybko razem by zagrali...

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Teoretycznie masz rację, jednak Levy i Maite także zagrali 2 razy protów. Może nie stało się to tak szybko, ale się stało.
W TDA jedynie muzyka przypadła mi do gustu.

petit_fleur

Ja nie mam nic do powtórki duetu, ale czasem się to nie sprawdza i wg mnie w TDA się nie sprawdziło.. Dla mnie nie było między Willem i Majką tej chemii z CCEA... I było 2 lata różnicy... W TDA piosenki były śliczne:) Chyba jedyne, co im się udało...

petit_fleur

Zgadzam sie ze CME jest o niebo lepsze od LQNPA. Nic nie mam do zakazanego uczucia i oglądam czasami ale ostatnio strasznie zamula, tym bardziej 2 odcinki. Co do EL to na początku byłam sceptycznie nastawiona ale wciągnęła mnie niesamowicie. Mam nadzieje ze wyemitują AB bo z tego co mówicie musi być świetna ;)

ocenił(a) serial na 9
Blab

Ja też czekam na AB, bo uwielbiam Silvię

petit_fleur

Ona jest świetna ;D odkąd obejrzałam CME i jeszcze inną telenowelę z nią (zapomniałam nazwy) uwielbiam ją ;)

Blab

Silvia jest świetna, ale ja też Cris uwielbiam:) A co do AB to świetni aktorzy tam grają:)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Jeśli powiem, że Christian jest cudowny to przesadzę? Chyba nie:)

petit_fleur

Wg mnie nie przesadzisz:):):) Ja go uwielbiam:):):)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Wiedziałam:)

ocenił(a) serial na 9
Blab

Wiesz co ja też kiedyś przez przypadek trafiłam w necie na telkę La heredera z Silvią. Skusiłam się na kilka odcinków, ale potem zaprzestałam oglądania ze względu na niedostateczną znajomość języka. Jednakże wystarczyło mi to, żeby uwielbiać talent aktorski panny Navarro.

petit_fleur

Typowo. Ja sie wkręciłam w CME juz po 1 odcinku jak ją zobaczyłam i w CSM tez ale CSM widziałam tylko pare odcinków bo po hiszpańsku oglądałam :D

ocenił(a) serial na 9
Blab

I niech ktoś tylko powie, że Silvia nie jest świetna;)))

petit_fleur

Właśnie niech tylko ktoś spróbuje ;D Ale wiesz co? spotkałam sie juz na jednym forum z nieciekawymi opiniami na jej temat ze niby jest mierną aktorką bez talentu itd

ocenił(a) serial na 9
Blab

Tak piszą maślaki, które nie znają się na sztuce aktorskiej bądź nie lubią Silvii. Ona ma naprawdę wielki talent i w pełni go wykorzystuje.

petit_fleur

Zgadzam sie w 100% To najlepsza aktorka jaką dotychczas widziałam

petit_fleur

Ja uwielbiam Silvię. To jest i będzie moja ulubiona aktorka.

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Hi hi, więc możemy założyć team Silvii Navarro:)

petit_fleur

To pewnie ;) a tak na marginesie...fajne masz teraz zdjęcie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones