PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779796}

Nieposkromiona

Ingobernable
7,2 497
ocen
7,2 10 1 497
Nieposkromiona
powrót do forum serialu Nieposkromiona

Tempo z telenoweli

ocenił(a) serial na 4

Tempo narracji jak z telenoweli. Jestem przy piątym odcinku, a tempo i wątki typki porwanie przez Christophera zaczynają odstręczać od kontynuowania. Bardzo płytki scenariusz, cieniutkie dialogi, przeciętne aktorstwo. Czy ktoś mnie zapewni, że serial później będzie lepszy?

ocenił(a) serial na 4
Kazikowy

Edit: ...i wątki typu "porwanie przez Christophera" zaczynają odstręczać od kontynuowania

Kazikowy

Obejrzyj sobie "Królową Południa" (wersję z Kate del Castillo) a potem wypowiadaj się na temat "tempa narracji jak z telenoweli" ;)

jomar

Co do wspomnianej telenoweli, to się z tobą zgadzam.

To się z tobą zgadzam chociaż temat wydawał się ciekawy, to mnie zupełnie jednak nie wciągnął ):

Co do telenoweli to natomiast uwielbiam ''Królową serc'' - Jednak rozumiem są różne gusta i nie każdy też lubi, takie połączenie romansu z akcją :)

ocenił(a) serial na 2
Kazikowy

Ja odpuscilem po 5 odcinkach. Z czego tylko 2 pierwsze obejrzalem bez przewijania. Dialogi i aktorstwo tak slabe ze chyba M jak milosc nawet to przewyzsza pod tymi wzgledami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones