PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123354}

Nieustraszony

Knight Rider
7,0 7 195
ocen
7,0 10 1 7195
Nieustraszony
powrót do forum serialu Nieustraszony

W najblirzy czwartek o 20:25, Premiera tej serri :P. na TVP.

odzial

Obejrzałem całą serię, serial wyśmienity. Nie mogę się doczekać, kto będzie lektorem w filmie. Fajnie by było usłyszeć pana Mirosława Uttę :), ale jak to będzie leciało TVP 1 to nie śmiem wątpić, że to będzie pan Maciej Gudowski.

ocenił(a) serial na 10
mtu1990

Też obstawiam na pana Macieja Gudowskiego chociaż mam też inne podejrzenia lecz nie znam nazwisk tych panów - lektorów. Mieczysław Utta byłby naprawdę niespodzianką dla nas, fanów serialu : ) ja również obejrzałem cały sezon serialu. Co do tvp to jest plus - chociaż nie będzie reklam... Pozdrawiam.

R_filmweb

niech ktos to nagrywa i potem wstawi na torrentaach gdzies Z gory dziekuje

mirolop

ja może nagram :p ale na torrenta nie wiem jak wrzucić, na swoje konto YT nie wrzuce, bo pewnie administacja mi usunie, ale spróbuję wrzućić na mediafire jeśli się zmiesci, bo tak na razie sobie dla pewnego zagranicznego serwisu udostępniłem Polską Piosenkę końcową Tabalugi :P,

http://www.televisiontunes.com/Tabaluga_-_Ending.html

Dziękuje temu co tą stonę prowadzi :), bo tak Nostolagie wspominam,Jeszcze poprosże o wrzutke Transformersów Animated Orginał Opening(jest tylko Pilotowy)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones