Niezwyciężony (2021)
Niezwyciężony: Sezon 1 Niezwyciężony Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Niezwyciężony (2021)

Najwyższy czas

It's About Time 48m
8,0 575
ocen
8,0 10 1 575
Niezwyciężony
powrót do forum s1e1

Pierwszy odcinek z początku taki sobie, nic specjalnego się nie działo. Cały czas zastanawiałem jak z tego można zrobić coś ciekawego, ale zakończenie jest po prostu miazga.

siweq

Tak samo. Pierwszy odcinek wielki średniak, większość scen czy tekstów kalkuje i powiela typowe chwyty czy dowcipy.
Jednak zakończenie odcinka (po napisach) jest wielkim szokerem i zachęca do sprawdzenia odcinka 2 i daniu szansy.

ocenił(a) serial na 10
siweq

Ja przez całą serie pomijałem losowe walki i wątki z romansami / szkolnymi rzeczami i szczerze polecam bo wątek z całą sprawą morderstwa ligi bohaterów wgniata w fotel xd a końcówka to już kompletna miazga

lokomocio

jak się na tej stronie włącza odcinki Imao

koksik_44

Ty nie udajesz i nie żartujesz. Ty po prostu jesteś tak nieprawdopodobnie głupi.

JackCarver

Da sie tu oglada ten serial?

JackCarver

Nie udawaj greka jak tu się włącza odcinki?

użytkownik usunięty
marcomarco83

XDDDDDDDD, Filmweb nie jest miejscem do oglądania filmów, kup sobie Amazon Prime tam można znaleźć serial albo na piratach gdzieś

Nie chcę amazona chcę oglądać tutaj :D

użytkownik usunięty
marcomarco83

Na filmwebie nie można oglądać, szukaj piracko.

użytkownik usunięty
marcomarco83

https://www.filmweb.pl/serial/Niezwyci%C4%99%C5%BCony-2021-862677/video | Trzymaj XDDDD

Opie ja se jaja robie xd

użytkownik usunięty
siweq

Podobnie było z serialem The Boys. Nic się prawie nie działo w odcinku, a na koniec świetna walka w postaci walki Translucenta z Hughiem w jego sklepie. No ale porównując walkę z The Boys do walki z Invincible to Invincible zdecydowanie wygrywa 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones