PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39595}

Nikita

La Femme Nikita
7,1 11 278
ocen
7,1 10 1 11278
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

jak sie konczy cały serial? ogladalam go kilka lat temu na tvn, ale szczerze nie pamietam czy dotrwałam do ostatniego odcinka:)

ocenił(a) serial na 9
Enigmatical

(jak ktoś nie oglądał końca niech tego nie czyta -spojler)Serial kończy się na tym, że ojciec Nikity zostaje zabity (zrymowało mi się :P), Nikita i Michael żegnają się (wyjawiając sobie co do siebie czuli). Michael odchodzi ze swoim synem, Nikita zostaje szefową Sekcji.

ocenił(a) serial na 9
koa222

Z tym pozegnaniem to nie bylo tak do konca! Faktycznie Nikita i Michael wyznaja sobie milosc. Ale nie napisales co dokladnie Michael powiedzial Nikicie. A mianowicie to ze Adam dorosnie i sie usamodzielni do (kiedys) on wroci po nia. No a Nikita na to ze bedzie czekac! Cala ta scena toczy sie na dworcu nastepnie akcja przenosi sie do Sekcji i do Biura Szefa (SP) gdzie stoi sobie Nikita. Caly czas w tle slyszymy swietny utworek "Always Trust Your Father" Sean'a Callery'ego! No i na tym konczy sie "Nikita"...

ocenił(a) serial na 9
Bee_Jay_2

"Ale nie napisales co dokladnie Michael powiedzial Nikicie" - proszę, nie bądźmy tacy szczegółowi :D Opisałam wszystko, co było najważniejsze. Autorka chciała wiedzieć jak się serial kończy, a nie co ewentualnie będzie potem (za x lat)ani jaka muzyka leciała na końcu (choć to była jedna z najlepszych w całym serialu, zaraz obok "Michael and Nikita's love theme").

"Ale nie napisales co dokladnie..." - jestem dziewczyną, tak dla ścisłości Twojej. Pozdrawiam.

koa222


http://pl.youtube.com/watch?v=mKRl2QC3Gfs&feature=related

nikita_samuelle

He, he, ale rzeźnia, aktorką to Peta jest żadną!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones